Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia Korzystam od lat. Polecam. Każdy rower, bez względu na stan i pułap cenowy,...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

anna - opinia wątek zamknięty Sprawnie i bardzo rzetelnie. Polecam od wielu lat!
~anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Najlepszy serwis w trójmieście! wątek zamknięty Pan Andrzej naprawia mój rower już od 20 lat i nigdy się nie zawiodłam....
~stały klient
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2019

moze byc wątek zamknięty Bez większego szału. Nic ciekawego mi nie zaoferowali
~dopasowany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

mój ulubiony serwis wątek zamknięty Polecam. Ludzkie ceny,jak trzeba pan reperuje rower w ciągu kilku godzin....
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

po stare części tylko do Rowerka wątek zamknięty Jestem miłośnikiem starych rowerów. Gdy potrzebna część do holendra albo do...
~tX
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Spoko serwis wątek zamknięty Rekomendowany dla normalnych użytkowników rowerów... Bryk za +10k to ja tam...
~tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

najlepszy serwis! wątek zamknięty Jest to zdecydowanie najlepszy serwis. Pan Andrzej to fachowiec, szybko radzi...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Od lat odwiedzam ten warsztat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Pan Andrzej...
~Nat
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

.... wątek zamknięty ... Wczoraj złapałem "gumę". Gość skasował 25 zł i powiedział że...
~Jahu
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2013

Takie naprawy w tej cenie?? wątek zamknięty Za głowę się chwyciłem z zachwytu!!! Fachura wymienił mi prawie pół roweru...!!
~zame
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

Jak najbardziej polecam :) wątek zamknięty Fachowiec :) Regulacja przerzutek - szybko, sprawnie, cena przystępna. Rower...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Miras 74 Sopot - opinia wątek zamknięty To co piszą to cała cała prawda .chodzę do pana Andrzeja od zawsze,kiedy...
~Miras 74 Sopot
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2012

I naprawić fachowo wątek zamknięty (a niedrogo), i pogadać się da dostając przy okazji dobrą radę. Wizyta tam to...
~pehade
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Solidny i uczciwy mechanik wątek zamknięty Korzystałem z serwisu zarówno do przeglądów mojego górala jak i holendra...
~Szymon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Polecam;) wątek zamknięty Najlepszy serwisant w 3miescie. Rozsadne ceny, szybko, nie naciaga na...
~LK
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Dobry fachowiec. wątek zamknięty Mały warsztat za parkingiem Almy. Pracuje tam tylko właściciel, który dobrze...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2010

moj serwis :-) wątek zamknięty Serwis po prostu wypas. Zawsze moge liczyc na to, ze rower bedzie zrobiony i...
~Peter (SopotKillers.pl)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

18

wątków

do góry