Zimy praktycznie nie było .W gminie powinno zostać mnóstwo zaoszczędzonych pieniędzy.Kiedyś przynajmniej równano te nasze pseudo drogi.Teraz nawet tego nikt nie robi.Dlaczego?
110
~Marek
83.11.224.*
(12 lat temu) 25 marca 2014 o 13:02
akurat równali w piątek i sobotę, wiec jeszcze jest ok :)
choć na niektórych drogach zrobiło się gorzej niż było....