Widok

Równość praw

Czy wiecie ,że wazektomia, czyli podwiązanie nasieniowodów u mężczyzn jest w Polsce zawsze dozwolone.
Niestety, kobieta nie może skorzystać z tej samej formy antykoncepcji w postaci podwiązania jajowodów, jeśli ciąża nie zagraża jej życiu i zdrowiu.
Dlaczego, pytam?
Czy dlatego ze zyjemy w nietolerancyjnym, pseudokatolickim kraju, który nie szanuje kobiet?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

To się wyprowadź tam gdzie jest lepiej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tu nawet pomimo medycznych przesłanek ciężko macicę usunąć , przecież choroba i cierpienie są nie ważne, cytując lekarza "jest Pani młoda może mieć Pani jeszcze dużo dzieci " ( ja lat 35, 2 dzieci)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja też mam propozycje - twardogłowi pisowcy na Madagaskar. Tam sobie załóżcie średniowieczne królestwo Ciemnogrodu, a Polsce dajcie żyć normalnie, jak przystoi cywilizowanemu krajowi w środku Europy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

My niby w środku a tak naprawdę na samym końcu w czarnej d....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty po tologu razem z tęczą i komuchami do chlewu bo tam trzody jest miejsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A to jeszcze nie wiecie że kobieta to maszyna do rozrodu. Inkubator? Wg kościółka żona zawsze ma rozłożyć nogi kiedy mąż chce. Wg opinii publicznej i "prawa" zgwałcona kobieta jest winna bo prowokowala A facet musiał to zrobić. Kiedy jesteś w ciąży nie jesteś kobietą. Jesteś workiem który ma wydać na świat innego człowieka. Już niedługo odbiorą kobietą prawa wyborcze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Podsumowujac to moze trzeba im te prawa jednak odebrac, to one wychowuja synkow na ksiezy, zbokow i paniczykow-mamisynkow?
To one wedlug sondazy popieraja KK bardziej i popieraja w wyborach indolente i impotente z zoliborza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

W wychowaniu dzieci nie biora udziału mężczyźni? Cala wina po stronie kobiet. Kobiety to zło. Spalmy je na stosie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jako kobieta wypraszam sobie! Nawet nie będę pytać na kogo z wyżej wymienionych wychowała Pana matka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja wypowiedź to ironia Szanowna Pani " jako kobieta wypraszam to sobie"i odniesienie do wypowiedzi osoby ktora skomentowała moj wcześniejszy wpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Georg wszyscy rozumiemy ze było to do kaplona ale, czy pan rozumie jego wypowiedz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Panie Georg, nie do Pana była skierowana moja wypowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok przepraszam teraz to ja nie zrozumiałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety się szanuje ale nie szmaty wulgarne typu lempart, jachira, wielgus
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lepiej szanować biskupa gulbinowicza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
I tych z Zatoka Sztuki, np też (po) lanskiego i pedofili nauczycieli bo tam jest ich najwięcej.
Oczywiście A świstak siedzi i zawija czekoladę w sreberka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeden tylko szkopuł - Polański nie twierdzi, ze jest autorytetem moralnym, nie mówi innym jak mają żyć i nie potępia grzechów innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jego świętojebliwość Gulbinowicz był krótko trzymanyna smyczy przez SB z powodu skłonności homo.
Donosił na opozycję latami.
Jescze chwilę temu był wielkim autorytetem dla pisiorów. Teraz ideał siegnął bruku.
Juz niedługo ludzie odważą się mówić i wiecej takich historii wyjdzie na jaw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
lempart kaskę zebrała i ludzi teraz ma w d....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mężczyzny takie podwiązanie nie wpływa na nic - teoretycznie.
U kobiet to zmienia politykę hormonalną - wpływa na sporo różnych rzeczy.
Stąd taka róznica.

Tak? A na co wpływa? Wczesna menopauza może? :]

Specjalistą nie jestem, bo czytałem o tym jakieś 10 lat temu przed wazektomią. I tak jak napisałem, polityka hormonalna u kobiet po takim zabiegu się zmienia. Poszukaj, poczytaj.
Jak nie masz minimum dwójki dzieci, nie przeprowadzisz wazektomi. O tym wiedziałeś?
Ale z żoną czy w ogóle?
Uznane i udokumentowane potomstwo ;)

Nie wszędzie jest takie wymaganie.
O co ci chodzi uważam że pisanie tych bzdetów zostaw na spotkanie rodzinne, może napisz jeszcze o chorobach swoich swojej żony, męża, natki ojca, babki Logo to interesuje, a ro czy ktoś jest katolikiem, pseudokatolikiem, ateistą, satanista PiSiorem czy PostKOmuchem g*wno kogo powinno interesować to do troli kewackich komentujacych

Inne tematy z forum Banino

Angielski Banino (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa ma doświadczenia ze szkołą językową Cool School mieszcząca się w...

Edyta (6 odpowiedzi)

Edyta Górniak należy do grona celebrytów, którzy sceptycznie podchodzą do tematu istnienia...

Dwuzmianowosc szkoła Banino (13 odpowiedzi)

Od września klasy I-III znów obejmie zmianowosc. Kiedy w końcu nasze szanowne władze pójdą po...

do góry