Widok

Równość praw

Czy wiecie ,że wazektomia, czyli podwiązanie nasieniowodów u mężczyzn jest w Polsce zawsze dozwolone.
Niestety, kobieta nie może skorzystać z tej samej formy antykoncepcji w postaci podwiązania jajowodów, jeśli ciąża nie zagraża jej życiu i zdrowiu.
Dlaczego, pytam?
Czy dlatego ze zyjemy w nietolerancyjnym, pseudokatolickim kraju, który nie szanuje kobiet?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

To się wyprowadź tam gdzie jest lepiej
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Tu nawet pomimo medycznych przesłanek ciężko macicę usunąć , przecież choroba i cierpienie są nie ważne, cytując lekarza "jest Pani młoda może mieć Pani jeszcze dużo dzieci " ( ja lat 35, 2 dzieci)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja też mam propozycje - twardogłowi pisowcy na Madagaskar. Tam sobie załóżcie średniowieczne królestwo Ciemnogrodu, a Polsce dajcie żyć normalnie, jak przystoi cywilizowanemu krajowi w środku Europy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

My niby w środku a tak naprawdę na samym końcu w czarnej d....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty po tologu razem z tęczą i komuchami do chlewu bo tam trzody jest miejsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A to jeszcze nie wiecie że kobieta to maszyna do rozrodu. Inkubator? Wg kościółka żona zawsze ma rozłożyć nogi kiedy mąż chce. Wg opinii publicznej i "prawa" zgwałcona kobieta jest winna bo prowokowala A facet musiał to zrobić. Kiedy jesteś w ciąży nie jesteś kobietą. Jesteś workiem który ma wydać na świat innego człowieka. Już niedługo odbiorą kobietą prawa wyborcze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Podsumowujac to moze trzeba im te prawa jednak odebrac, to one wychowuja synkow na ksiezy, zbokow i paniczykow-mamisynkow?
To one wedlug sondazy popieraja KK bardziej i popieraja w wyborach indolente i impotente z zoliborza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

W wychowaniu dzieci nie biora udziału mężczyźni? Cala wina po stronie kobiet. Kobiety to zło. Spalmy je na stosie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jako kobieta wypraszam sobie! Nawet nie będę pytać na kogo z wyżej wymienionych wychowała Pana matka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moja wypowiedź to ironia Szanowna Pani " jako kobieta wypraszam to sobie"i odniesienie do wypowiedzi osoby ktora skomentowała moj wcześniejszy wpis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Georg wszyscy rozumiemy ze było to do kaplona ale, czy pan rozumie jego wypowiedz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie Panie Georg, nie do Pana była skierowana moja wypowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok przepraszam teraz to ja nie zrozumiałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobiety się szanuje ale nie szmaty wulgarne typu lempart, jachira, wielgus
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lepiej szanować biskupa gulbinowicza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
I tych z Zatoka Sztuki, np też (po) lanskiego i pedofili nauczycieli bo tam jest ich najwięcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście A świstak siedzi i zawija czekoladę w sreberka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeden tylko szkopuł - Polański nie twierdzi, ze jest autorytetem moralnym, nie mówi innym jak mają żyć i nie potępia grzechów innych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jego świętojebliwość Gulbinowicz był krótko trzymanyna smyczy przez SB z powodu skłonności homo.
Donosił na opozycję latami.
Jescze chwilę temu był wielkim autorytetem dla pisiorów. Teraz ideał siegnął bruku.
Juz niedługo ludzie odważą się mówić i wiecej takich historii wyjdzie na jaw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
lempart kaskę zebrała i ludzi teraz ma w d....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mężczyzny takie podwiązanie nie wpływa na nic - teoretycznie.
U kobiet to zmienia politykę hormonalną - wpływa na sporo różnych rzeczy.
Stąd taka róznica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak? A na co wpływa? Wczesna menopauza może? :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalistą nie jestem, bo czytałem o tym jakieś 10 lat temu przed wazektomią. I tak jak napisałem, polityka hormonalna u kobiet po takim zabiegu się zmienia. Poszukaj, poczytaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie masz minimum dwójki dzieci, nie przeprowadzisz wazektomi. O tym wiedziałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale z żoną czy w ogóle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uznane i udokumentowane potomstwo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wszędzie jest takie wymaganie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co ci chodzi uważam że pisanie tych bzdetów zostaw na spotkanie rodzinne, może napisz jeszcze o chorobach swoich swojej żony, męża, natki ojca, babki Logo to interesuje, a ro czy ktoś jest katolikiem, pseudokatolikiem, ateistą, satanista PiSiorem czy PostKOmuchem g*wno kogo powinno interesować to do troli kewackich komentujacych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry