Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście, bardzo miła i kompetentna obsługa, oraz pyszna...
~Arek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Umówiłam się na wizytę z myślą że idę do jednego z lepszych salonów...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Zadowolona - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona efektem. Ceny nie są najniższe ale myślę że cała usługa...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 marca 2021

Błażej - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce dla wymagających osób takich jak ja. Tylko tutaj znalazłem to...
~Błażej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lutego 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce, ale nie o wygląd tutaj chodzi. Mam na myśli całokształt...
~Daniel
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

:)) wątek zamknięty każda wizyta jest ogromną przyjemnością, tym razem ujęło mnie cięcie, fryzura...
~kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 listopada 2019

Najlepszy fryzjer! wątek zamknięty Uratowali moje zniszczone włosy po nieudanej wizycie farbowania u innego...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Rewelacja wątek zamknięty Polecam serdecznie. Wszyscy bardzo mili i uprzejmi. Wspaniała atmosfera. Pani...
~Kasix
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 stycznia 2019

NAJ!!! wątek zamknięty NAJ!!! Najpiękniej, najmilej,najcudowniej i z zadowoleniem wyszlam kolejny...
~D.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

Znalazłam swoje fryzjerskie miejsce na ziemi wątek zamknięty Jestem osobą, która nie ufa fryzjerom. Doświadczyłam wielu nieudanych cięć....
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 grudnia 2018

Rewelacyjne miejsce na mapie Trójmiasta wątek zamknięty Troszkę sceptycznie i z obawą podchodziłam do mojej pierwszej wizyty w tym...
~Izabella
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry