Widok

Rozczarowana

Nastepna lodziarnia, która skreślam. Byłam po raz pierwszy i bardzo się rozczarowałam.Uwielbiam lody wanilowe i czekoladowe, myślałam, że spróbuję w Gelaterii (dlaczego nie lodziarni? ) czegoś pysznego :( .Niestety, lody zupełnie bez smaku, czekoladowe nawet kakaowymi nie jechały, po prostu różniły się od waniliowych ,kolorem.Waniliwoe miały smak lekko przypalonej wody ,która została po płukaniu butelki od mleka. Absolutnie nie jestem złośliwa, raczej mocno zawiedziona. Cena dosyć wygórowana jak na tę smakową nijakość. Pani -choć nie mam pretensji- nie umiała mi odpowiedzieć na pytanie , na czym polega ta naturalność lodów. Coś bąkała o naturalnych składnikach ale nie umiała powiedzieć dokładnie jakie te składniki i na czym polega ich naturalność. Lody czekoladowe to najlepszy sprawdzian jakości lodów.Jesli tak wyraziste lody sa bez smaku to lodziarnia jest niewarta odwiedzania.
Moja ocena
obsługa: 5
 
wybór smaków: 5
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: -
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak się składa, że u nich wanilia, to jest wanilia z palonym masłem (tak ten smak jest opisany), więc to nie jest zwykły smak waniliowy.

Naturalność polega u nich przede wszystkim na tym, że jak są lody np. pistacjowe, to rzeczywiście one są ze zmielonymi orzeszkami pistacjowymi, "biały sezam" jest z sezamem, a nie są to lody z aromatami, jak to bywa w przypadku masówek typu "Złota Budka". Jak robią lody o danym smaku, to nie posiłkują się jakimiś dodatkami smakowymi, tylko bazują na naturalnych składnikach, stąd nie znajdzie się u nich czegoś takiego, jak np. lody o smaku gumy balonowej. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry