Widok

Rozczarowanie na zakończenie - mało radośnie

W tym roku pani dyrektor pokazała brak klasy i empatii. Ze względu na to , że nie cała grupa straszaków zakończyła edukację tzn. cześć dzieci przeszło do zerówki w szkole ale część dzieci zostało nie odbyło się ani oficjalne zakończenie edukacji ani osobne dla grupy dzieci kończącej edukacje - upiekliśmy tort, kupiliśmy kwiaty a pani dyrektor nawet nie czuła potrzeby aby w jakikolwiek przyzwoity sposób zakończyć 3 letnią przygodę z przedszkolem. Dziecko po kilku dniach ze łzami w oczach przyszło się pytać dlaczego ono nie miało takiej oprawy jak dzieci w zeszłym roku , dlaczego nikt uroczyście go nie pożegnał ? I co wówczas odpowiedzieć dziecku ?

wypowiedź zmoderowana ( 2019-09-10 14:07:48)

Moja ocena
opieka: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Straszne, ale musisz przygotować dziecko na różne sytuacje, bo jak zacznie się wszystkim przejmować a ty je nakręcać to życie przez mękę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ok , zgadzam sie , że muszę przygotowac na wszystko , jednakże nie podkręcałem atmosfery ani nie nakręcałem dziecka , swoje uwagi zostawiłem dla siebie a dziecku nie wiedziałem poprostu co powiedzieć , skonczyło sie na zwykłym "nie przejmuj się" ale tak być nie powinno, rozumiem czasy rządów pieniadza ale jakies ludzkie odruchy , uczucia chyba jeszcze są wazne w dziesiejszym bezpardonowo nastawionym na konsumpcje świecie. to tak jakbyc miaał dziecku wytłumaczyc, że na urodziny nie będzie miał tortu ani dmuchał świeczek tak jak wszyscy inni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry