Widok

Rozczarowanie, rozczarowanie i jeszcze raz rozczarowanie!

Byłam tam dziś z dzieckiem.
Już przed obiektem okazało się że nie jesteśmy mile widziani. Ani od frontu, ani z boku nie było żadnego podjazdu dla wózków. Musiałam wjechać wózkiem po ziemistej skarpie. Inwalida nie pokonałby tej przeszkody.

Następna niespodzianka była jeszcze bardziej przykra.
Okazało się że firma opublikowała w internecie cennik z błędami, odpowiedzialnością obarczając klientów.
Na swojej stronie internetowej jednoznacznie wskazali że dzieci do roku mają wstęp bezpłatny (wymienione są w dolnej linijce, bez zastrzeżeń, podczas gdy w górnej linijce figurują dorośli opiekunowie i ich tyczy się zastrzeżenie że wchodzą jako opiekunowie dzieci starszych niż roczne)
Przy kasie okazuje się że to nieprawda i pani z obsługi podaje nieistniejącą w cenniku kwotę i nieistniejące zastrzeżenie.

Poczułam się potraktowana jak kompletnie bezwartościowa jednostka, rodzic równie bezwartościowej jednostki.

Tak potraktowano w Loopy'sWorld najmłodszych, dzieci które nawet nie skorzystają w pełni z oferty.
W taki sposób żartuje się w Loopy's World z dzieci na wózkach inwalidzkich.
Firma pokazała dzieciom że nie mają czego szukać w obiekcie... niby dla nich.
Moja ocena
obsługa: -
 
wyposażenie: -
 
opieka: -
 
bezpieczeństwo: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety Polska nie jest krajem przyjaznym dzieciecym wozkom oraz wozkom dla inwalidow.
Skoro Centrum Loopy umiescilo takie informacje na stronie www a w praktyce stosuja inne ceny to jest to sprzeczne z prawem.
A na koniec powiem krotko: ktore male dziecko wytrzyma 3 godziny w takim parku rozrywki. Powinny byc bilety wstepu na godzine dla rodzicow dziecki w wieku 1-3 lat.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialam dodac ze cena 39zł za wstep jest stanowczo wygórowana.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj wytrzyma, wytrzyma, prędzej rodzice padną, a dzieci nie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
fragment regulaminu:
Za wstęp na teren Placu Zabaw dzieci w wieku 1-13 lat pobierana jest opłata w wysokości określonej w Cenniku. Dzieci w wieku do 1 roku życia oraz osoby powyżej 13 lat (decyduje data urodzin) wchodzą na teren Placu Zabaw bezpłatnie, TYLKO TOWARZYSZĄC DZIECIOM W WIEKU 1 -13 LAT.
wyjaśnienie, skąd opłata za dziecko do 1 roku zycia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
a ja to rozumie tak, że do pierwszego roku życia maluszek przebywa bezpłatnie, ale tylko jak towarzyszy innemu dziecku które ma powyżej roku i za to trzeba zapłacić, a za tego do roczku nie, a dziecko powyżej 13 roku życia może wejść bezpłatnie, ale tylko jeżeli towarzyszy innemu dziecku, młodszemu niż 13 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam, się, że w kwestii niemowląt to przesadzili, mam wrażenie, że sami się pogubili w tym co chcieli osiągnąć, co innego w regulaminie, co innego było na stronach (teraz już poprawili).
Ale tak swoją drogą zastanawia mnie dlaczego tak dużo na forach jest oborzonych mam niemowlaków:)
W kwestii podjazdów, pewnie po kilku takich postach firma postanowi coś z tym zrobić. Chociaż podejrzewam, że raczej założyli, że przychodzą tam dzieci które potrafią już chodzić.
A czasem też wystarczy poprosić obsługę o pomoć :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry