Widok

Rozewska 9-11

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Działka, na której zrealizowana została inwestycja, położona jest bezpośrednio przy ul. Rozewskiej 9-11 w dzielnicy Chylonia. Szybki dojazd do centrum Gdyni, oraz wyjazd w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego i półwyspu helskiego, zapewnia sąsiedztwo głównej arterii Trójmiasta. Przy ul. Morskiej znajdują się przystanki trolejbusowe i autobusowe (w tym połączenie z Sopotem), niedaleko jest także na przystanek SKM Gdynia Leszczynki. Z budynku blisko jest do lasu Trójmiejskiego Parku ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mieszkania, które zostały są moim zdaniem słabe.

Okna tylko z dwóch stron. Nie podoba mi się.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie, ostatnie sztuki na parterze to dramat. Dla nietoperzy :)
Do tego od Swarzewskiej zimą piękne kłęby dymu z kominów okolicznych domków.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super

Jak dla mnie super :) Zdecydowaliśmy się z mężem na te mieszkania i była to świetna decyzja. Ładna i wygodna okolica, bo mamy pod nosem wszystko co niezbędne.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 15

Wszystko ok

Spora przestrzeń wokół, z góry bardzo ładne widoki. Mieszkanie fajnie rozplanowane - mi się podoba.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 12

ten budynek pasuje do dzielnicy jak pies do jeza

co jest z tym zagospodarowaniem przestrzennym? obok stoi stary dom jednorodzinny, dzialki, bloki 4 kondygnacyjne.. masakra
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Gorszego przyziemia to się już nie dało zaprojektować. Żeby wcale się tego budynku nie dało obejść. To przyziemie wcale nie pasuje do okolicznych wieżowców.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

własne M

Uroczo położony, wśród zieleni i rzut beretem do środków komunikacji miejskiej i ścieżki rowerowej . Świetne miejsce i ciekawa zabudowa :) Mieszkam .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jaka ścieżka rowerowa?W którym miejscu?Budynek jest okej ale dogadać się z deweloperem w sprawie napraw gwarancyjnych jest bardzo cieżko.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry