Widok

Rozliczenie ciepła

Ktoś może orientuje się w tym wszystkim? Mam w mieszkaniu 3 pokoje z grzejnikami, na których są podzielniki. W kuchni wskazuje coś koło 900(praktycznie nieużywany mały grzejnik), w jednym pokoju 1690, drugi 2090 trzeci 2700 (jednostki zapamiętane na zakończenie ostatniego okresu rozliczeniowego, podzielnik Telemetric Star). Czy to dużo czy mało jednostek? Czy te podzielniki faktycznie są wrażliwe na jakieś zakrywanie je przez firany czy coś. Przyszło nam do dopłaty ponad 1600zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest dużo podzielniki na grzejnikach to najgorsze to co może być ja mam bez tych podzielnikow juz grzejniki i mam za zwyczaj 200 zł dopłaty a jak miałem podzielniki to po 900zl nawet 1100 było raz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak to możliwe że malutki grzejnik w kuchni nieużywany wskazuje 900 jednostek? Możliwe że coś nie tak z grzejnikami albo tymi podzielnikami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak są podzielniki na grzejnikach zawsze się dużo płaci tak są zrobione żeby jak najwięcej wychodziło każdy yo powie wszyscy z podzielnikami mają dopłaty i to bardzo duże lepiej mieć ryczałt wychodzi się na tym najlepiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Willa Migdałowa (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w niewielkiej odległości od ulicy Kartuskiej, którą szybko dojechać można...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry