Rozmiar ramy
~Horacy
(21 lat temu) 11 kwietnia 2005 o 15:50
Planuje zakup nowego roweru. Najprawdopodobniej bedzie to Kelly's Magnus. Jaki roziar ramy bedzie dla mnie odpowiedni ? Mam 178 cm wzrostu. Siedzialem na 19,5" i nie wydal mi sie za duzy. Ramy 17,5" jeszcze nie mialem okazji przymierzyc. Prosze, doradźcie cos.
0
0