Widok

Rozpoczęcie LO 2 miesiące przed 18 rokiem życia

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy będę miał szansę zacząć LO 2 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia? Chciałbym to zrobić ponieważ popełniłem błąd i po skończeniu gimnazjum poszedłem do Liceum dla dorosłych. I chcę się dowiedzieć czy po ukończeniu Liceum dla dorosłych (najprawdopodobniej bez matury bo pewnie nie zdam) mógłbym iść do zwykłego LO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jesli skonczysz lo. to juz masz srednie i mature robisz we wlasnym zakresie... ucz sie samemu do matury, bez sensu juz zmieniac..skoro jestes w lo dla doroslych to pewnie pracujesz, a doswiadczenie bardziej sie przyda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie nie pracuję, a trudno uczyć się bez systematyczności. Więc mógłbym iść czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w ktorej klasie jestes?

pewnie bys musial zaczynać calkiem od nowa jeśli chcesz sie teraz sie przeniesc

przy pomocy yt nieraz sie idzie lepiej przygotowac do matury..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem w 3 klasie, zaraz koniec.
A właśnie chciałbym się dowiedzieć czy będę mógł zacząć chodzić do 1 LO po wakacjach jak będę miał jeszcze 17 lat bo urodziny mam w listopadzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli bdsz mieć ukończone lo, to nie przyjmą cie juz do zwykłego lo.. to nie miałoby sensu.. już lepiej zainwestować kurs i doszkolić się do matury, gdyż samo ukończenie lo = średnie

skoro jesteś na końcówce to po co się cofać.. kursy, książki, odpowiednie kanały yt i dasz radę napisać maturę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to powiedzmy że bym nie ukończył, to wtedy by mnie przyjęli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorąc pod uwagę, że to tylko 2 mies do 18tki mogliby robić problemy. No i kwestia do której klasy, by przyjęli i ile byś musiał nadrabiać materiału... możliwe, że od początku..
naprawdę chcesz przekreślić 3 lata? wcale nie powiedziane, że zwykłe LO przygotuje Cb lepiej..już chyba lepiej naprawdę kupić podręczniki itd i samemu się zmusić do nauki...

trochę przeceniasz wartość matury.. ona nie jest taka straszna, by się nie dało ogarnąć samemu, nie masz gwarancji, że trafisz na dobrych nauczycieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie możliwości, żeby w tym wieku przyjęto Ciebie do pierwszej klasy liceum dla młodzieży. Oczywiście możesz nie okazywać świadectwa ukończenia LO dla dorosłych, więc nikt nie będzie wiedział, że masz skończone. Jednak dyskwalifikuje Ciebie wiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry