Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Moja ulubiona restauracja w Gdyni! wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie !!! Szczególnie steki i mięska zawijane ręcznie w małe...
~Magda
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 marca 2007

super pizza wątek zamknięty Jadam tam bardzo często z bratem i mężem. Obsługa na poziomie, a jedzenie...
~miłośniczka pizzy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Świetny lokal... ale wątek zamknięty Barbados to moja ulubiona knajpa... fajny klimacik, normalne towarzystwo,...
~Asia :-)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

fajna knajpka wątek zamknięty bardzo fajna knajpka w centrum Gdańska, po meczących zakupach odrobina...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

Bardzo smacznie:) wątek zamknięty Restauracyjka mała i wystrój dość skąpy..gdyby nie lampy i muzyczka to nie...
~gosiaczek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

nieznajomy - opinia wątek zamknięty pizza rewelacja,dania te, tylko dlaczego na szarym końcu. Niemogliście...
~nieznajomy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

miało być, a nie ma wątek zamknięty Może inne surówki będziecie serwować? Czy w fastfoodzie będą też takie same...
~coraz rzadszy klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 marca 2007

polecam wątek zamknięty moje ulubione miejsce, na dobe jedzenie, pyszna kawke - odwiedzam je...
~ania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

PB - opinia wątek zamknięty Za wysokie ceny w stosunku do jakości. Małe porcje. Do zdzierczych cen...
~PB
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Bardzo miło i przytulnie. wątek zamknięty Miło się siedzi bo i wystrój przytulny, i kominek trzaska, i sympatyczne...
~zojkaojka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Anna Magdalena - opinia wątek zamknięty Naprawde pyszne, domowe jedzenie, stosunkowo niskie ceny, wspaniała...
~Anna Magdalena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Wystrój,atmosfera, ceny beznadziejne ,ale jedzenie przyzwoite. wątek zamknięty Wystój tragiczny-komuna. Klimatu brak. Obsługa nie ma zielonego pojęcia o...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Zamknięte!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Napis REMONT!!!!! Co to oznacza...koniec knajpy czy rzeczywiście remont...a...
~Cleo
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Gorąco polecam:) wątek zamknięty Barzo fajna knajpka do posiedzenia ze znajomymi, i nie tylko, przychodząc...
~stały klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

koniecznie rezerwacja w niedziele wątek zamknięty Zachecona opiniami - pojechalam tam w niedziele w porze obiadowej. Niestety...
~MK
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

~Karol
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Marek - opinia wątek zamknięty Super miejsce.Byłem w niedzielę, prezentowali kuchnię pod hasłem...
~Marek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

ELBLĄŻANIE - opinia wątek zamknięty PRZYJECHALIŚMY Z ELBLĄGA NA DŁUGI SPACER PO GDAŃSKIEJ STARÓWCE....
~ELBLĄŻANIE
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Polecam!!!! .Jedzenie wyjatkowo smaczne .Obsługa taka ,jak powina wątek zamknięty być - miła i szybka.. Teraz małym drukiem...szkoda AŻ, żeby taki...
~Anna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

POLECAM TE MIEJSCE!! wątek zamknięty naprawde fajnie.............................
~dmnnnnnnnn
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55449

postów

44215

wątków

do góry