Widok

Rzetelne biuro rachunkowe

Polecam wszystkim tym, którzy rzetelnie prowadzą swoją działalność gospodarczą i chcą współpracować z biurem rachunkowym, które nie zawiedzie. Do OREA trafiłam w 2006 roku i niezmiennie jestem bardzo zadowolonym klientem. Mam porządek w dokumentach, a Pani Beata rzetelnie i fachowo reprezentuje mnie w Urzędzie Skarbowym i ZUSie. Zawsze otrzymuję wyczerpujące informacje gdy mam pytania z zakresu podatków czy kadr. Z czystym sumieniem postanowiłam wystawić pozytywną opinię OREA, bo w pełni na to zasługuje. POLECAM !:)
Moja ocena
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Biuro Camelot ul. Modlińska 175A Warszawa online

W swojej firmie całą księgowość zleciłem firmie Camelot sp. z o. o. z Warszawy. Pomagają mi kompleksowo. Sam współpracuję z nimi na odległość i nie znam biura które działa tak długo jak to i które przez tak długi czas otrzymałoby się na rynku. Już nie muszę wypełniać kilkunastu druków, dokonywać obliczeń, gubić się w ogromnej ilości papierów, a potem jeszcze stać z nimi w niekończących się kolejkach w urzędach. Wszystko załatwiają za mnie. Sam decyduję o kwocie jaką płacę za wykonane usługi brak opłat miesięcznych oraz limitów dokumentów księgowych jakie im dostarczam. Zresztą sami możecie ich sprawdzić http://www.taniarachunkowosc.pl tel. 792 266 402
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam Biura Pana Macieja Godlewskiego. Bardzo wygodna forma współpracy. Do tego wszystkiego kompetentny księgowy i bardzo dobry kontakt (e-mail, telefon). Oszczędzam bardzo dużo czasu a koszt usługi jest rozsądny. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry