Widok

Rzeź

Rzeź Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Rzeź.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecam

Rewelacyjna gra aktorska, odpowiednia dawka absurdu.

Kino nieco statyczne i widać, że powstał na podstawie sztuki teatralnej, ale to nie przeszkadza. Można się pośmiać w trakcie i pomyśleć nieco po wyjściu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

pustka

Po wyjściu z kina czuje się kompletną pustkę w głowie. Nie wiadomo tak naprawdę co po obejrzeniu tego filmu można by o nim powiedzieć dobrego, interesującego, intrygującego. Po prostu film-wydmuszka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
zgadzam się w 100%.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

nuuuda

... a i sama gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, bo np. K. Winslet pijana w sztos i ledwo trzymająca się na nogach powinna była bełkotać a mówiła płynnie jak na konkursie recytatorskim...
p.s przepraszam moją przyjaciółkę, że po raz kolejny wyciągnęłam ją do kina na słaby film i to w taki mróz ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

świetny!

Bardzo dobra gra aktorska, nieoceniony montaż, ujmujące dialogi brawo! Polecam zobaczyć go w malutkim kinie Helikon na ul.Długiej, bylam tam pierwszy raz i jestem oczarowana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
wpełni zgadzam się z opiniąą krytyka, osobiście go też polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A zaczęło się tak niewinnie...

"Rzeź", to cudowne studium natury ludzkiej... Każdego dnia przywdziewamy jakieś maski, kierujemy się poprawnością polityczną, ale kiedy tylko hamulce zaczynają puszczać to... do głosu dochodzi nasza prawdziwa natura, to co czujemy, myślimy, tak w głębi serca i duszy... I dokładnie tak właśnie jest w przypadku "Rzezi". Spotykają się dwie na pozór dobrze ułożone pary małżeńskie, które połączył wspólny problem... dzieci... Na początku wszystko jest miło, grzecznie i kulturalnie, ale... No właśnie, później zaczyna się robić ciekawie... Śmiesznie i strasznie zarazem... Brawa dla aktorów !!! Polecam:-).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

genialny, polecam!

j.w.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

rewelacja

Jestem pod wrażeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
az musisz 2 wpisy dawać? haha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wypowiedź tematycznie z kręgu "co autor miał na myśli ?". A mi się wydaję, że ważne jest to co film przekazuje/ daje odbiorcy.
Mi osobiście nic nie dał.
Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z życia wzięte,

ja to przeżyłam - skrzywdzono mojego syna i awantura z rodzicami sprawcy nic nie dała oprócz wrogiego odnoszenia się do siebie zarówno rodziców jak i chłopców przez lata. Tyle ze w tym filmie chłopcy bawią się dalej razem, a rodzice stając w ich obronie zatracają się w wirze nienawiści Przy okazji wychodzą różne zgrzyty w małżeństwach. Patrząc na film od strony psychologicznej, jest on bardzo realny. Nie jest to dzieło, ale nauczka dla oglądających rodziców ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Filmy

Obsesja (4 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Obsesja . Przeczytaj o filmie.

Michael (13 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Michael . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

do góry