Widok
to powiedz to p.Klawitrowi który w dniu dzisiejszym na antenie Radia Kaszeby prosił aby nie pisać interpelacji do ministerstwa ponieważ, rozmowy prowadzone przez niego przyniosą lepszy efekt. Póki co drogi nie będzie i proponuję odsłuchać wypowiedź na antenie przytoczonej stacji.
"Jan Klawiter podsumował rok swojej pracy w sejmie"
Nie pisz o sianiu fermentu. Wiedźmin się znalazł
"Jan Klawiter podsumował rok swojej pracy w sejmie"
Nie pisz o sianiu fermentu. Wiedźmin się znalazł
Informacje znalezione na jednym z portali:
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,21386773,bez-szans-na-budowe-drogi-s6-ministerstwo-obstaje-przy-swoim.html#BoxLokKrajLink
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,21386773,bez-szans-na-budowe-drogi-s6-ministerstwo-obstaje-przy-swoim.html#BoxLokKrajLink
A jednak trasa kaszubska będzie:
https://stooq.com/n/?f=1164180&c=1&p=0
https://stooq.com/n/?f=1164180&c=1&p=0
GDDKiA dostała zielone światło od Wiceministra na budowę trasy kaszubskiej
http://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/59868-trasa-kaszubska-powstanie-w-najblizszych-latach-reszta-drogi-s6-po-roku-2021-samorzadowcy-rozczarowani
http://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/59868-trasa-kaszubska-powstanie-w-najblizszych-latach-reszta-drogi-s6-po-roku-2021-samorzadowcy-rozczarowani
Rządowe tak dla trasy kaszubskiej
http://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rzadowe-tak-dla-budowy-polowy-Trasy-Kaszubskiej-n112993.html
http://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rzadowe-tak-dla-budowy-polowy-Trasy-Kaszubskiej-n112993.html