Pani Adwokat Oliwia Likierska reprezentowała mnie w sprawie, która trafiła do Sądu przeciwko dzierżawcy, który nie regulował należności za czynsz podważając treść podpisanej wcześniej umowy. Sprawa wydawała się trudna, ale jak się okazało później, nie dla Pani Adwokat. Z każdym spotkaniem, z każdą rozmową, z każdym pismem odpowiadającym na zarzuty drugiej strony wierzyłam coraz bardziej, że sprawa zakończy się pomyślnie. I tak się stało. Pani Adwokat na bieżąco informowała mnie o przebiegu sprawy, a gdy coś się nagle komplikowało, znajdowała nowe, często jeszcze lepsze rozwiązanie. Naprawdę powiedzenie, że dla Pani Adwokat nie ma rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie, nie jest przesadzone. Od początku naszej współpracy urzekło mnie zarówno profesjonalne podejście, bardzo duża wiedza, jak i takie zwyczajne ludzkie zrozumienie. Pani Adwokat jest osobą konkretną, a przy tym empatyczną, sympatyczną i godną zaufania.
Polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Oliwii Likierskiej z czystym sumieniem, a Pani Adwokat bardzo dziękuję. Za wszystko!