Odpowiadasz na:

SAINT / HONE

Mam pytanie do ludzi ktorzy maja te korby. Jak ściagnąć support? mam ten smieszny klucz i caly sprzet ale nie pamietam teraz czy odkręca sie obie strony czy tylko jedną.

Mam pytanie do ludzi ktorzy maja te korby. Jak ściagnąć support? mam ten smieszny klucz i caly sprzet ale nie pamietam teraz czy odkręca sie obie strony czy tylko jedną.

zobacz wątek
20 lat temu
~Karlos

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry