SAINT / HONE
Mam pytanie do ludzi ktorzy maja te korby. Jak ściagnąć support? mam ten smieszny klucz i caly sprzet ale nie pamietam teraz czy odkręca sie obie strony czy tylko jedną.
Mam pytanie do ludzi ktorzy maja te korby. Jak ściagnąć support? mam ten smieszny klucz i caly sprzet ale nie pamietam teraz czy odkręca sie obie strony czy tylko jedną.
zobacz wątek