Widok

SELEKCJA W WYDANIU MA

Witam,
tak więc grupą 10 osób udaliśmy się na zaplanowaną zabawę do MA. Wszyscy w wieku 30-35 lat - same pary.Taksówki podjechały i przed wejściem okazało się, że jest selekcja. Buty lakierki - ok, spodnie garniturowe - ok, ale proszę rozpiąć kurtkę i pokazać koszulę (ale jaja!) Zbyt sportowa - Pan nie wchodzi. Pan, proszę Pana jest pod znacznym wpływem alkoholu i też nie wchodzi (nawiasem mówiąc była 23 i zdążyliśmy wypić po 4 drinki).
Tak, czy inaczej nie dyskutować - zdania nie zmienię i nikogo nie wpuszczę !!! Za plecami selekcji małolaci ledwo stoją na nogach, chłopak zaczyna szarpać i przyduszać jakąś dziewczynę, ale po zwróceniu uwagi zostaje w klubie ;-). Od samego patrzenia zaczyna się człowiekowi cofać - żenada, a my właśnie jesteśmy "selekcjonowani".
Z tego co widziałem, klub dla małolatów bawiących się całą noc przy kilku piwkach. Nie elegancko, nie studencko, nie z charakterem ale za to ewidentnie dla dresiarskich cwaniaków w wydaniu ARMANIEGO z rynku we Wrzeszczu.
Pan selekcjoner pofatygował się najwyraźniej z Warszawy i zapomniał o swoich naleciałościach...

JESTEM ROZCZAROWANY I ZARAZEM ZSZOKOWANY - ŁAŁ?! ALE JAJA!!! NIGDY WIĘCEJ DLA MIASTA ANIOŁÓW!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witam,
bardzo mi przykro, że muszę polemizować w kwestii, którą Pan poruszył. Po konsultacji z pracownikami ochrony jak również z selekcjonerem muszę stwierdzić co następuje.
Byliście Państwo pod wpływem alkoholu, szczególnie jeden z Panów. Zachowywaliście się agresywnie czym stanowiliście potencjalne zagrożenie.
Dla jednej osoby 4 drinki to nic ,a dla innej to o 3 za dużo.
CHCIAŁEM PANA POINFORMOWAĆ, ŻE W MA NIE MA OSÓB PONIŻEJ 21 ROKU ŻYCIA.
Co oznaczają określenia typu dresiki, proszę pokazać chociaż jedna osobę w dresach przebywającą w Klubie - są kamery.
Co Pan ma przeciwko rynkowi we Wrzeszczu, czy ten np. na Przymorzu jest bardziej ok.
Osoba, która zachowała się nieelegancko w stosunku do swojej dziewczyny została natychmiast wyproszona z Klubu - widać na kamerach.
Dlaczego osoby nie wpuszczone do klubów są zawsze niewinne i tylko ci okropni bramole i selekcjoner rodem a Warszawy.
Czy uważa Pan, że nie powinno być selekcji - ok, co będzie gdy np. zdarzy się tragedia to wtedy wszyscy krzyczą, gdzie była selekcja.
Ludzie pracujący na tych stanowiskach dbają o bezpieczeństwo naszych Gości i ponoszą za to odpowiedzialność. Czasami jak to ludzie pomylą się ale lepiej żeby nie wpuścili kilku osób niż żeby wpuścili do lokalu o jedną za dużo.
PROSZĘ TO PRZEMYŚLEĆ ZANIM WYDA PAN POCHOPNĄ OPINIĘ I KOGOŚ PAN SKRZYWDZI.
Zapraszam Pana wraz towarzystwem ponownie, myślę, że w przyjemniejszej atmosferze, a zobaczy Pan, że do nas warto przyjść.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry