Widok

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto?

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc) czy ktos ma jakies potwierdzone opinie na temat selgrosa jako pracodawcy na tym stanowisku? Na co zwracac uwage przy podpisywaniu umowy, na co sie nie zgadzac/co zaproponowac w zamian? dodam, ze szukam juz pracy od jakiegos czasu...ale nie chce sie w nic wpakowac.....................pomozcie! pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chcesz pracować czy szukać usprawiedliwienia dla lenistwa? ;)

Na poważnie, polecam lekturę - http://www.gowork.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakbym sie lenila to bym nawet cv nie poslala :)
a tak na serio-widzialam te strone gowork, i opinie nie za wiele mi mowia, jak sie dostane to sprobuje i zobacze co i jak tam sie dzieje 'na wlasnej skorze' pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dowiedzieć się można sporo.. Atmosfera jak i zarobki pozostawiają wiele do życzenia :(
Pytanie tylko, czy gdzie indziej będzie lepiej?

Pozdrowienia i powodzenia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie:) rowniez pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
domel38 i jak po rozmowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostrzegam przed pracą w Selgrosie w gdańsku bo to obóz pracy. Na każdym dziale czai się donosiciel, który będzie donosić swojemu kierownikowi na swoich kolegów i na koleżanki aby utrzymać swoją pracę i pójść wyżej. kiepsko płacą wymagają dręczą swoich pracowników za każde coś obcinają premie albo straszą naganną lub zwolnieniem itd.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

popieram wszystko sie zmieniło 3 lata temu. to nie hurt to sklep. bazuje na ludziach z ukrainy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam , najgorsza praca jaką miałam w życiu.. donosiciele na każdym kroku , najwięcej przydu*asów z Ukrainy i Białorusi.. w sumie bardzo mało tam Polaków , jak widać nie bez powodu. Nie polecam pracy w tym miejscu , szczególnie na dziale "Horeca" . Kierownictwo to jakaś kpina , jedyna ogarnięta zastępczyni również odeszła , bo z tą banda dzieci nie da się pracować. Zamiast wziąć się za robotę , najłatwiej siedzieć w biurze i oczekiwać , że wszyscy będą siedzieli po godzinach , zamiast samemu wyjść i pomóc. Nigdy nie spotkałam się z takimi zachowaniami.. uciekajcie jak najdalej z tego miejsca ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tragedia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszędzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry