Widok

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

Dzisiaj jest najszczęśliwy dzień w moim życiu:))- udało mi się zdać egzamin.Zapisując się na kurs zastanawiałam sie co ja zrobiłam. Myślałam i cały czas byłam przekonana ze dla mnie etap zdania egzaminu jest nie do przeskoczenia. Wszystko zawdzieczam Januszowi, który jest najlepszym instuktorem na świecie. Serdecznie dziekuje Tobie za idealne przygotowanie do egzaminu, za cierpliwość, za cenne wskazówki i za hmmm....( mogłabym wymieniac i wymieniać), po prostu dziekuje za wszystko:))) Jeżeli ktoś z Was waha sie czy zapisać się na kurs do ośrodka szkolenia Sunaj to z czystym sumieniem POLECAM bo napewno nie bedziecie żałować.To jest ośrodek godny polecenia. Super atmosfera, profesjonalne i rzetelne podejscie. Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy SUNAJ a w szczególności dla instruktora Janusza z którym jadzy dla mnie były przyjemością i Krzyśka który prowadził świetne wykłady.
Moja ocena
Chmielowiec Janusz OSK Sunaj kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Droga Izo! Cała zasługa leży po Twojej stronie. My tylko naprowadzamy naszych Kursantów na "dobrą drogę"! Mamy nadzieję, że za kilka tygodni spotkamy się na jednym z gdańskich skrzyżowań - i będzie to spotkanie bezkolizyjne ;)). Pozdrawiamy i gratulujemy!
Ekipa sunajozapaleńców
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry