SG - serwis

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Wielkopolska 250A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Duża wiedza, pasja do motoryzacji, fachowe porady i uczciwie ceny w dobrej...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

SERWIS GODNY POLECENIA wątek zamknięty Jestem użytkownikiem VW Polo, z serwisu korzystam od 3 lat. Mechanik jest...
~Henryk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

warsztat godny polecenia !!! wątek zamknięty od 3 lat korzystam z usług tego warsztatu i jak do tej pory jeszcze nigdy nie...
~Janusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

kiepsko wątek zamknięty Myślę,że czasy świetności warsztatu już minęły, po prostu jak każda firma...
~użytkownik VW
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Uczciwy wątek zamknięty Warsztat polecil mi znajomy. Mimo "kolejki" i czekania na to zeby auto...
~kierowca
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2014

WARSZTAT GODNY POLECENIA wątek zamknięty Mechanik bardzo solidny nie wymienia wszystkiego na "pałę" tylko docieka do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

SUPER SERWIS POLECAM !!! wątek zamknięty Bardzo polecam ten serwis . Trafiłem tu z audi A4 będąc na wakacjach w Gdyni...
~kp
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

SZYBKO I SPRAWNIE wątek zamknięty Godny polecenia mechanik, który zawsze wszystko wyjasni dokładnie zachowa...
~e
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Naprawdę polecam ten warsztat. Byłem już u wielu mechaników w trójmieście, i...
~Arek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

MK - opinia wątek zamknięty Super.polecam
~MK
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

GODNY POLECENIA wątek zamknięty przede wszystkim uczciwy i tani w porownaniu z autoryzowanymi serwisami np....
~Observator
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry