CZY NA TERENIE GDANSKA SA JAKIES AMATORSKIE DRUZYNY SIATKOWKI?POPROSTU SZUKAM MIEJSCA GDZIE MOGLBYM PRZYJSC I TROCHE POGRAC,KIEDYS GRALEM ALE OD 3 LAT MAM ZASTOJ,MAM 24 LATA.
00
~Konrad Andrzejewski
(18 lat temu) 12 września 2007 o 23:59
Niestety wszystkie miejsca są zajęte :(( Jest jeszcze grupa poniedziałkowa 0 20.30, ale nia mam tam żadnych znajomych.