Widok

SIŁOWNIA

Czy na karczemkach znajduje się jakaś siłownia? Jeżeli nie to gdzie najbliżej jakąś znajdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Karczemkach siłowni nie ma. Najbliższe siłownie to fitness Leon na kartuskiej przy salonie Fiata, Tiger Gym na Szadółkach i Good Luck Club na Jasieniu, na wysokości kościoła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super miejsce to fitness LEON koło Fiata. Atmosfera domowa, profesjonalne podejście. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest jeszcze DOJO za naszą pocztą, wjazd obok wag, ul. Kartuska 377
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super jesteście doinformowani, Karczemki to nie kartuska i itd. Lepiej wysłać kogoś parę kilometr dalej, a cotam niech sobie pojeździ.
Bezpośrednio na Karczemkach w odległości 50 metrów od Netto jest siłownia HEROS GYM - przy przychodni. Toleruja karty BENEFIT i Profit.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie widzisz że to wpisy z 2013-go?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za około 2 tygodnie otwierają siłownie na Karczemkach ale jeszcze nie ma żadnej strony ani nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie nad kwiaciarnią i kawiarnia ma być siłownia...fajnie by było jakby szybko ją otworzyli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko zastanawiające jest to że nie ma żadnej nazwy ani strony internetowej czy też jakiś zapowiedzi o otwarciu. A z tego co się dowiedziałem od właścicielki to otwierają za tydzień bądź dwa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
otworzą i zamkną jak LEWIATANA. Te lokale to ciekawa sprawa;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Różnica jest taka, że lewiatan jest ( zresztą tego samego właściciela) całkiem niedaleko, poza tym jest netto, biedronka itp. a siłowni nie ma żadnej więc myślę, że jednak może jej się udać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy może ktoś napisać jak dany fitness club /siłownia ma sie nazywać ? Na jakiej ulicy ma sie znajdować ? i czy jest juz otwarta?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak juz widac i mozna sie przyjzec to sprzety sa poustawiane w lokalu, a lokal znajduje sie tuz nad zamknietym lewiatanem. Nie wiem, jak ma sie nazywac, kiedy ma byc otwarta ta silownia i czy to bedzie jedynie silownia, czy rowneiz pokusza sie o zajecia aerobowe. Slyszalam jedynie, ze na miejscu zamknietego lewiatana mial powstac Rossmann, ale to chyba jakas plotka wyszla z ust Pani sprzedawczyni z netto. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzęty stoją tam bodajże od dwóch tygodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja info nt. Rossmanna usłyszałam od właścicielki tych lokali. Można podpytać w kwiaciarni lub kawiarni o tę siłownię, na pewno wiedzą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem z karczemek. ale zokoloc doszły mnie słuchy o otwierającej sie siłowni i myślałem ze juz otwarte. Puki co zbieram energie.... i czekam do otwarcia...jak ktoś bedzie miał jakieś info to napiszcie .pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmawiałam z właścicielką kawiarni która będzie właścicielką siłowni :) powiedziała, że otwarcie będzie 4 stycznia, ma byc i silownia i fitness podobno karnet na cały tydzień na silownie + fitness ma kosztować 134 zł. no nic to czekamy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
* karnet ważny od pon do niedzieli a ważny przez miesiąc :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asiek ale zamotałaś:) karnet na miesiac za 134 zł. a otwatre od pon do niedzieli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZAPRASZAMY OTWARCIE SIŁOWNI GDANSK KARCZEMKI HEROSGYM.PL
OTWARCIE GODZ 10.00 STYCZEŃ SOBOTA /www.herosgym.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
na ścianie budynku widziałem juz nazwe, chyba Heroes Gymn cos takiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otwierają 4stycznia o 10.00 tylko Ciekawe czy będą akceptowali kartę MultiSport?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba podjechac...co by nie było i tak bede uczeszczał odpowiada mi lokalizacja:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
i tak trzymać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
złozyliśmy papiery niestety nie od nas zależy czy z nami podpiszą wspólprace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy decyzja ze strony multisporta? Ile wejście jednorazowo? Będzie pomoc trenerska? Pani z kawiarni mówiła że będą na pewno akceptowali karty. A jak będzie potem z godzinami otwarcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak juz pisałem karty multisport nie zależne odnas dostałem jedynie informacje iz ze pozytywnie przeszliśmy rejestracje a decyzja zależy od zapotrzebowania i badania rynku i na razie tyle. wejście jednorazowe 20zł .1 mc cena 134. reszta na stronie www. godz otwarcia pon-piątku od 7-22 sobota 8-21 niedz 9-18 ale godziny otwarcia w soboty i niedziele jeszcze do uzgodnienia zobaczymy po rozmowach z przyszłymi klubowiczami . pozdrawiam grzegorz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo w końcu my jesteśmy dla was, nie wszystkim dogodzimy, ale wasze zdanie i uwagi będziemy brali pod uwagę . otworzyli byśmy juz w grudniu lecz sprzęt nie dotarł na czas. pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki jest wasz adres www? Jakoś nie mogę was wygooglować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.herosgym.pl/
jestesmy tez na facebooku https://www.facebook.com/pages/Herosgym/573271256087465
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak siłownia??????? strona d....y nie urywa;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam/mam pytanie;czy będą zajęcia grupowe i czy jest planowane otwarcie sauny.Pozdrawiam i życzę powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno jutro tj.06.01 będą zajęcja na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłem na dniach otwartych jest ok fajny sprzęt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam na otwarciu siłowni wraz z mężem ja osobiscie nie znam sie na tych maszynach ale wyglada to bardzo dobrze. Bardzo fajni panowie trenerzy podchodza doradzaja, byc moze tez bo to paczatki, ale jak narazie naprawde bardzo przyjemnie, bynajmniej dla mnie jako kobiety ktora jedynie na co chodzila to areobik prowadzonym przez panie. Osobiscie nie podoba mi sie strona jest na niej wszystko i nic troche chaotyczna no i starsza kobieta chyba cala wlascicielka strasznie glosna siedzaca za recepcja wyglada to komicznie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylem dzisiaj sprzet naprawde fajny. Wielka szkoda ze nie akceptuja multisport bo napewno bym chodzil. Ogarnieci trenerzy zwlaszcza ten starszy wymienilem kilka zdan o suplementach, treningach no i wszystko z glowa. Strona tragiczna foty jakiegos pabu podobno to jedna wlascicielka ale albo ma strone pub albo silowni no du.. nie urywa no i ta babka w grasonce za recepcja to wgl zwatpilem czy weszlem na silownie tragednia, jakas pomylka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zadziwiające, myślałam że na siłownie chodzi się żeby ćwiczyć, a nie oceniać panie na recepcji czy stronę internetową danej firmy....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wydaje mi się. Siłownia to styl życia dla niektórych. Ważne jest wszystko. Czy jeśli treningi z trenerem to osobna pozycja w cenniku tzn.że nie można na bierząco się konsultować? Na każdej siłowni to było logiczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Siłownia ok , ale brakuje mi rowerków i takiej platformy wibrującej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
mala szatnia jeden prysznic to jest minus a tak to ok
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
juz od 20.01 przeniesiemy panie do szatni na 2 piętrze jest większa i większa ilość szafek co do pryszniców niestety to była nasza bolączka ale taki projekt został zaakceptowany mamy tez miejsce przygotowane pod sałne ale tu stanął sanepit na drodze więc chcemy w zamian wprowadzić masaże . co do dodatkowych maszyn /rowerki/ wszystko w swoim czasie .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Sauna a nie sałna... mięśniaki bez mózgu
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11
I "Sanepid" nie "sanepit"... w przerwach od ćwiczeń warto sięgnąc do słownika drodzy Państwo :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
i tak trzymać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maszyny i cały sprzęt dobre jak najbardziej. Ja równie się cieszę że dorobiliśmy się siłowni na karczemkach. Co do trenerów ...pan kamil jak najbardziej pomocny itp, pan grzegorz troche mniej ale ujdzie.Widziałem że zajecia dla kobiet oblegane,mam nadzieje ze przyszłosci moze jakieś zajecia ze sparingu,myślę że nie ja jeden bym się ucieszył.A co do recepcji,ja tam biorę kluczyk,daję kartę i tyle,wesoła ekipa,może troche za,ale co tam.Przeklenstw do tej pory nie słyszałem,ani od chłopaków,ani od pan co tam są, bo chyba są dwie,na rano widuję też blondynkę która chyba często ogląda filmy,a co do tej rudej, uprzejma,co chwila coś przynosi chłopakom i ma problemy z otwieraniem drzwi hah,chociaz ten kolor włosów bym jej zmienił. Jeśli szefostwo czyta to pomyślcie o zajeciach dla Panów i może innych godzinach otwarcia w niedziele.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
ostatnio zauważyłem ze woda w dystrybutorze jest płatna...50 gr za kubek..?? ktoś chyba kawał sobie zrobił, jeśli nie to żal...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko, spoko, jeśli właściciel będzie zachłanny to zaraz sam będzie ćwiczył.... ........Idzie wiosna, ludzie ruszą na rowerki, plażę, urlopy. Jeśli z tą wodą to prawda to miła zachęta;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda w dystrybutorze jest przeznaczona i bezpłatna gdy chodzi o rozrobienie suplementów a jeżeli jest przelewana w butelki jest płatna jak każda inna gratis jej nie dostajemy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o plaże to tam także darmowej wody nie dostaniemy!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale darmowe siłownie na trawie już tak lub w pasie nadmorskim urządzenia do ćwiczenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co to za klienci co przychodzą bez własnego picia??? Jadąc na rower, czy idąc biegać też biorę własną wodę ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy zapowiada się ze bedziecie obslugiwac karty multisport ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego na waszej stronie internetowej nic nie dzieje...?? czemu tam nie ma forum? na poprzedniej stronie widziałam ze na początku była..... kilka negatywnych komentarzy i juz zrezygnowaliście z takiej zakładki??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, kiedy będzie można skorzystać z karty Benefit?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest już na karte beneficjenta ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, już obowiązuje Benefit?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co z kartą benefit ? Czy już można a jak nie to od kiedy bedzie można?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ci co chcą wchodzić na kartę Multi sport muszą zgłosić na stronie benefitu nowego partnera. Im większa ilość takich zgłoszeń tym większa szansa że będziemy wchodzić na tę kartę.
Ja już zgłosiłam, poproście też znajomych żeby to zrobili to może coś razem zdziałamy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siłownie zewnętrzne pozwalają aktywnie spędzać czas przebywając na świeżym powietrzy, dlatego polecam Wam sprawdzić stronę https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html . Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie, z którego sam regularnie korzystam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto korzystać z usług specjalistów, aby uzyskać jak najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego staram się dbać o moje zdrowie oraz sylwetkę, dlatego regularnie korzystam z możliwości odbycia treningu na siłownia zewnętrznych od firmy Fit Park, gdzie znajdziecie również urządzenia siłowni dla dzieci .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trener grzegorz mówił mi ze pogada z dyrekcją o dniach otwartych i o tańszych karnetach przez sezon letni. Powodzenia i dziękujemy za inicjatywę fajnie by było gdy by panu ten pomysł zaakceptowali, popieram takie pomysły widać ze mu zależy .Latem zawsze gorzej aby do września.pozdrawiam Anna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że to nie jest problem drogich karnetów...chciałam tam chodzić ale idea jednego wspólnego pomieszczenia siłowni i cardio nie przekonuje mnie:-( do tego jak się robi ciepło ciężko chodzić na siłownię jak można jeździć na rowerze rolkach czy biegaćB-) to jest wyzwanie dla każdej siłowni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hip hip hurrrrrra!
Od 16go czerwca będzie Benefit tu działał :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli chodzi o kartę multisport,to nie rozumiem dlaczego nie ma takiej informacji na stronie www. Dodatkowo informacje na recepcji są praktycznie zadne, osobiscie podjechalem nawet po pracy by sie dopytac jak wszystko wyglada, ale gosciu który wlasnie pelnil sluzbe nie potrafil odpowiedziec na proste pytania, lekko sie matal i nie koniecznie wiedzial o czym mowil... Silownia robi wrazenie, ale najwyzszy czas na zaktualizowanie info www.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszamy na fanpage naszej siłowni

https://www.facebook.com/pages/HEROS-GYM/687047001381390
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
siłownia ok strona www.masakra, Facebook tak sobie ale bez jakiejkolwiek motywacji pierwszy był ok po co było zmieniać nie rozumiem postpowania. Zero zainteresowania ze strony trenera, widziałem dietę koleżanki opracowaną przez trenera masakra jak można ustalać bilans kaloryczny bez wyliczenia jej zapotrzebowania z reszto nie widziałem aby pan ten posiadał uprawnienia dietetyka a poza tym w gablocie nie widziałem legitymacji instruktora a sam kurs nie czyni go profesjonalnym instruktorem może do rozpisania cykli ? się nadaje:)) jeżeli pytam się o skład suplementów zero wiedzy, mieliście gościa co to ogarniał to go zwolniliście pozdrawiam jak na razie to nie w tym kierunku idziecie .Ale życzę powodzenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
czy są tu jakieś panie co chodzą do tej siłowni?? zastanawiam się nad zapisaniem i nie chodzi mi tylko o zajęcia dodatkowe ale o zgubienie paru kg na bieżni itp. Czy sprzęt jest dla kobiet ?? czy tj typowo jednak "męska" siłownia. Czy ogółem jest ktoś na sali co podpowie nawet jeślli chodzi o obsługę urzadzeń itd...dzięki za info
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Działa ten multisport już ? Wie ktoś może ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Kartę Multisport akceptujemy już od czerwca bieżącego roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liczna grupa Pań uczęszcza regularnie na zajęcia fitness.Jest to siłownia można by powiedzieć koedukacyjna,dla obu płci ! ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
siłownia to miejsce dla kobiet i meżczyzn jednak nie sadzę by paker potrafił zrobić Ci trening bez maszyn bo to już większa filozofia. Zmien klub
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
|Jeśli chodzi o stronę http://www.herosgym.pl w tej chwili trwają zmiany techniczne.Fakt trwają dłuższy czas,ale zamiennie jest fanpage o którym mowa wyżej i jest on jak najbardziej funkcjonalny,ale jeśli nie odpowiada potrzebom to dziękujemy bardzo za uwagi i prosimy w takim razie o informacje i propozycje zmian z których chętnie skorzystamy. ;)
Poprzedni fanpage był podłączony pod profil Trenera Grzegorza z którym zakończyliśmy współprace, więc teraz stworzony został fanpage który jest oficjalnym i prowadzonym przez pracowników Heros Gym za to odpowiedzialnych.
Zakończona współpraca z Trenerem Grzegorzem to sprawy kadr a nie sprawy tego kto lepszy kto nie. Kierujemy się przede wszystkim dobrem siłowni i klientów.

Obecny Trener Kamil jest osoba młodą i wykwalifikowaną. Do tej pory nie było skarg,ale i te przyjmiemy z pokorą.

Zażalenia do trenera Kamila zapraszamy rozwiązać bezpośrednio u niego.
Trener jest osobą dialogu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
W pełni popieram Panie i Panowie siłownia jest otwarta od roku wszystko co koledzy robią , robią z myślą o stworzeniu jak najlepszych relacji z państwem kadra się dociera dla ciekawskich zwolniłem się z powodu wyjazdu zagranicę jeżeli chcecie się o coś pytać trenera to śmiało ,,on tak może tylko strasznie wygląda, fecebook o siłowni był prowadzony z mojego profilu będąc zagranicą nie byłbym wstanie prowadzić go rzetelnie z prostego powodu , teraz zajmuje się tym nasza koleżanka i radzi sobie doskonale, naprawdę skupcie się na treningu w końcu po to przychodzimy na siłownie .Pozdrawiam i trenować, trenować i jeszcze raz trenować .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziś w biedronce na kasie zostawiłam kartę do waszej siłowni, jeśli ktoś będzie szukał zguby niech zapyta w biedronce na kokoszkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeden kurs, żenua, , lepiej uważaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wybiera sie dzis moze ktos na zumbe albo do silowni moze? :) Samej tak glupio....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem wybieram się :) Przyjdź, zawsze jest wesoło. Układy nie są trudne. Zaczynamy o 20:10.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dalabys jakis kontakt do Siebie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem ćwiczenia na świeżym powietrzu to świetne rozwiązanie, dlatego wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić urządzenia siłowni dla dzieci . Idealne rozwiązanie, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry