Widok

SKANDAL!!

W dniu dzisiejszym będąc w godzinach popołudniowych odwiedziłam centrum handlowe ....zorganizowana była jakaś akcja związana z baśniami bajkami etc...bliżej nie określone...zachowanie bandy przebierańców która zaczepiała ludzi w dość nie taktowny sposób jest oburzające !! jeden Chłopak rozdawał ulotki - przechodzień który nie wziął od tej osoby ulotki za plecami usłyszała tekst " to chu* ci w dup*" , po holu chodzi pocahontas z fochem i cowboyem który straszy ludzi...a Flinstonowie odstraszają ludzi w sklepach....do organizatorów - chcecie coś oryginalnego to dobierzcie odpowiednich ludzi a nie buraków z ulicy, jestem oburzona i więcej nie zawitam do centrum!
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 3
 
lokalizacja: 3
 
dodatkowe usługi: 4
 
różnorodność sklepów: 6
 
ocena ogólna: 5
 
4.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
sr*ndal... Oburzona księżniczka, pracownicy od ulotek nie mają wiele związanego z samym centrum, po drugie pracodawca nie ma obowiązku spędzania z nim czasu, aby się dowiedzieć czy jest kulturalny i dobrze wychowany, po 3 może w tym samym dniu zmarli jego bliscy.

Co do flinstonów i reszty, to taka była akcja,która dzieciom miała się podobać i się podobała...

Proszę nie wyciągać wniosków zbyt pochopnie po 1 dniu, pozdrawiam Szymon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
co nie zmienia faktu że mimo wszystkiego jakaś kultura obowiązuje, a te buraki nie mają za grosz taktu i w/w kultury. Ludzie dorośli się tak nie zachowują i potrafią oddzielić sprawy prywatne od pracy jak nie to nie nadają się nieudacznicy do niczego.Dzieciom może i tak ale klientom -NIE.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry