Odpowiadasz na:

SKM

Chciałbym z tego miejsca pogratulować zmiany rozkładu jazdy w weekend zwłaszcza przesunięcia kolejki odjeżdżającej z Gdyni głównej o 4.45 o dziesięć minut wcześniej. Zaserwowaliście mieszkańcom... rozwiń

Chciałbym z tego miejsca pogratulować zmiany rozkładu jazdy w weekend zwłaszcza przesunięcia kolejki odjeżdżającej z Gdyni głównej o 4.45 o dziesięć minut wcześniej. Zaserwowaliście mieszkańcom północnej Gdyni ponad pół godzinne koczowanie na peronie. Autobus idealnie zjeżdża się z odjazdem kolejki. Czekamy na kolejne udogodnienia i podwyżki cen biletów.

zobacz wątek
8 lat temu
~Tomo

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry