Widok

SLIWKA W KOMPOT SOPOT - Najlepsza knajpa w Polsce z najwysmienitsza kuchnia w Trojmiescie i wspaniala obsluga z wyjatkiej

Sliwka w kompot Sopot Monciak 42 Najlepsza i najwysmienitsza z Trojmiejskich Restauracji.Przepyszna Pizza nr 1 w Polsce , rewelacyjnej jakosci najlepsza na Swiecie lemoniada , doskonale drinki i desery , swietne dania obiadowe zachwycajace nawet najbardziej wybredne gusta , jednym slowem Niebo w gebie ! Sliwka w kompot to najwspanialsza restauracja Trojmiasta Ma tylko od dzis jeden problem , irytujaca mnie swa infantylna arogancja i nieuprzejmoscia kelnerke , bardzo nieuprzejma i psujaca wzorowy wizerunek tej wspanialej Restauracji a zachowanie tej kelnerki wynika z homofobicznych uprzedzen i z zawisici oraz zazdrosci do mej osoby jako artysty STOART / SAG AFTRA , osoby medialnej , kobieta ta dzis swym nieuprzejmym aroganckim opryskliwym zachowaniem oraz wprowadzeniem mnie wblad jakoby restaruacja Sliwka w kompot serwowala tylko jeden rodzaj makaronu kiedy serwuje 4 zestawy. Jesli sytuacja zniewazenia mej osoby jakim to jest nieuprzejme aroganckie opryskliwe zachowanie przy obsludze konsumenta ze sytrony tej kelnerki potworzy sie z pewnoscia obieta ta zostanie pozwana do Sadu za naruszenie mych dobr osobistych , moralnych i ublizanie mi za plecami a jako artysta estrady mam sluch
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ty arogancki wsiowy porąbie kim ty jestes aha artysta no i mamy odpowiedz totalne zeo jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry