Odpowiadasz na:

SLX???

Hej!

Przymierzam się do wymiany osprzętu (już chyba od początku roku ;) i zastanawiam się nad tym nowym wynalazkiem Shimano SLX... cenowo wychodzi identycznie jak XT z '07/08 - poza... rozwiń

Hej!

Przymierzam się do wymiany osprzętu (już chyba od początku roku ;) i zastanawiam się nad tym nowym wynalazkiem Shimano SLX... cenowo wychodzi identycznie jak XT z '07/08 - poza korbą bo tu myślałem o LX-ie. Czy ktoś z szacownych tu bywalców miał już do czynienia z tą grupą? W internecie można wyczytać tylko same superlatywy... (chodzi mi głównie o manetki, korbę, kasetę i obie przerzutki).

Pozdro!

zobacz wątek
17 lat temu
Barry

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry