Widok

SP 79 Gdańsk - tragedia!!!!

W życiu nie chodziłam do tak koszmarnej szkoły z tak beznadziejnymi nauczycielami! Pani wspomagające malują się na lekcjach zamiast pomagać słabszym uczniom, a od tego są! (Przykład - pani G.K). Co więcej traktują uczniów z klas 4-8 jak uczniów z klas 0-3! Żenada...
Pani z WF bardzo niekulturalna, nie toleruje słabszych, tak samo jeden z wuefistów. Naśmiewają się, plotkują i nie reagują na zło, które się tam szerzy.
Jedynymi przyjaznymi nauczycielami była pani e.i, e.g, r.b.j, pan S.S no i oczywiście sam pan dyrektor, od którego promieniowała empatia i dobro. Skończyłam tę szkołę dobrych parę lat temu, więc nie wiem, jaka atmosfera panuje teraz. Myślę że podobna, bo ci "źli" nauczyciele wciąż tam pracują.
Drodzy Rodzice, nie dawajcie tu swoich pociech, jest wiele innych, lepszych szkół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkowicie się zgadzam. Moje dziecko było w tej szkole prześladowane przez rówieśników, a nauczyciele mieli tą sprawę gdzieś. Sami się podśmiewywali ze słabszych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry