SPEC SERWIS

Warsztaty samochodowe Pomoc drogowa Wulkanizacja

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateos maciej mikos - opinia Profesjonalny warsztat, serwisuje tam 2 auta, nie ma rzeczy nie do...
~Mateos maciej mikos
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Zadowolony klient - opinia Bardzo profesjonalne podejście do klienta miła obsługa rzeczy nie możliwe dla...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Mechanik wątek zamknięty Poleca ten warsztat serwisuje trzy ałta prywatne .
~Andrzej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Izabela - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam w 100%
~Izabela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

CJ - opinia wątek zamknięty Pełna profeska, robota zrobiona bez zbędnego gadania, jak oddać auto to...
~CJ
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Wszystko jak najbardziej ok. Polecam!!!!
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2020

AR 159 - opinia wątek zamknięty Naprawy przeprowadzam na bieżąco w tym warsztacie znakomita obsługa mechanicy...
~AR 159
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2020

Norek - opinia wątek zamknięty Super kontakt! Wszystko zrobione zgodnie z planem, bez kombinacji - polecam!!!
~Norek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem kobieta i bałam się oddać auto do mechanika. Skorzystałam z usług tego...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2020

Wiraszka - opinia wątek zamknięty Kompleksowo , bez problemów i naprawdę dobrze polecam i szczerze naprawiam u...
~Wiraszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

trochę drogo lecz solidnie. wątek zamknięty Kontakt w porządku, w terminie był mały poślizg ale kilka h tylko więc nie...
~Tom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 października 2018

kiedyś super, dziś już mniej wątek zamknięty Problem z tym serwisem jest chyba taki, że nie ma roboty, której się nie...
~piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Koszt naprawy nie był wysoki w porównaniu z innymi...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Polecam warsztat wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z naprawy mojego samochodu w warsztacie Spec...
~Peugeot
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Super chłopak-mega ogarnięty wątek zamknięty Witam, w 100% polecam warsztat Pana Radosława! Pełen profesjonalizm, bardzo...
~Primo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

połakomili sie na 45 złotych wątek zamknięty byliśmy częstymi klientami sklepu auto-caros, zgubilismy kluczyk do bagażnika...
darekzredy
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2013

Polecam serwis wątek zamknięty W lutym skorzystałem pierwszy raz z warsztatu i sie nie zawiodłem .Ekspresowo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 marca 2015

Polecam świetni fachowcy wątek zamknięty Naprawiam auta w tej firmie od roku zawsze z pozytywnym efektem. Mają dobry...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

bardzo dobrze i bardzo szybko wątek zamknięty samochód mimo dużej szkody naprawiony w 7 dni, jakość bez uwag, miły...
~Daniel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Dobra robota wątek zamknięty Witam, muszę przyznać że to był mój pierwszy raz w tym warsztacie, ale był...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

30

wątków

do góry