Odpowiadasz na:

SPEEDMINTON

Witam, czy jest ktoś chętny do pogrania w speedmintona?

obecnie pogrywam z koleżanką (mamy niestety 1 komplet rakiet)
w myśl zasady "anywhere, anytime!" pykamy na... rozwiń

Witam, czy jest ktoś chętny do pogrania w speedmintona?

obecnie pogrywam z koleżanką (mamy niestety 1 komplet rakiet)
w myśl zasady "anywhere, anytime!" pykamy na plaży , w hali, na trawie :-) gdzie tylko się da!!!

chętnych zapraszam do kontaktu gg 7573623
im więcej osób tym większy fun :-)
Naszym celem jest zorganizowanie grupki i rozpoczęcie maksymalnej zabawy z tym sportem .... lato tuż tuż....

http://www.youtube.com/watch?v=_AwcmCOLgz0

zobacz wątek
16 lat temu
~Wioletta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry