Widok

SPRZEDAM SUKNIE PRONOVIAS MODEL INDIA

Wesele Sprzedam Temat dostępny też na forum:
Witam!

Sprzedam śliczną hiszpańską oryginalną suknię P R O N O V I A S model I N D I A z przerobionym przeze mnie wiazaniem gorsetowym.
image

image

image

image

image

Model tej sukni jest jednym z najbardziej udanych modeli domu mody PRONOVIAS.
Suknia jest jednoczęściowa z przepięknej koronki. Kolor perła lub jak go inni określają, śmietankowa biel. Do sukni dołączam piękne bolerko wykonane z tej samej koronki co suknia, które jest pięknym i oryginalnym uzupełnieniem całości, bolerko zapina się z tyłu na guziki perełki, w ten sam sposób wykończone sa rekawy.
Suknia posiada długi 1,5 metrowy tren, który w kościele wygląda bajecznie, a który z kolei można podpiąć na czas wesela na perełkowe guziczki (w tańcu zupełnie nie przeszkadza).
Sama suknia jest subtelna i wytworna, wyszywana perełkami i kryształkami Swarovskiego, które w dziennym świetle pięknie się mienią, natomiast wieczorem i w nocy cudownie odbijają światło lamp lub świec. Zachwyci każdego Pana Młodego o gościach nie wspominając.
Każda Panna Młoda będzie w niej czuła się wyjątkowo, a przy tym bardzo komfortowo, gdyż suknia jest lekka i bardzo wygodna. Suknia nie wymaga noszenia halki, ani biustonosza. Gorset jest na fiszbinach a w biuście są doszyte miseczki. Fason tej sukni przepięknie eksponuje sylwetkę.
Przeznaczona jest na wzrost od 165 do 175 + obcas.
Suknia została sprowadzona przez „Madonnę” w rozmiarze 36,
Podaję moje wymiary: biust : 88; talia: 65; biodra: 90
Chciałabym, aby dodała blasku i przyniosła szczęście innej pannie młodej.
Ja czułam się w niej wyjątkowo. Goście byli tą suknią zachwyceni i wspominają ją do dziś.
Do sukni dodaję gratis: piękny welon-mgiełkę (z odpinaną najdłuższą warstwą), oraz buty w tym samym odcieniu rozm.38 dł wkładki 25,5cm
Istnieje możliwość umówienia się na przymiarkę, choć wolałabym, aby najpierw przymierzyć ten model w salonie Madonny. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu. Osoby zdecydowane na zakup tego właśnie modelu zapraszam do obejrzenia sukni.

izaellward@gmail.com
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również na sprzedaż Frak angielski firmy New Men, na 183cm wzrostu + kamizelka, butonierka, fluar, koszula + buty skorzane lakierki firmy Bata rozm.44
tel. 0792-792-441
Iza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
znalazłam Pani ogłoszenie odnośnie sprzedaży sukni- mam w związku z nim jedno pytanie: czy jest jeszcze aktualne, a jeżeli tak, to czy istniałaby możliwość zakupu samego bolerka (suknię juz mam...).
I ewentualnie- jaka cena interesowałaby Panią?
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję piękne kreacji oraz zjawiskowego wyglądu!
Alicja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry