Widok

SPRZEDAM SUKNIĘ

Wesele Temat dostępny też na forum:
Sprzedam suknię.Kolor biało- rózowy.Suknia szyta wedłóg mojego wzroru.W cenę sukni wliczony jest welon z naszytą koronką(identyczna jak w gorsecie), ozdoba na szyję, rękawiczki na jeden palec oraz kwiat we włosy.Rozmiar sukni to 40-42 wzrost 175cm.Cena 800zł do negocjacji.
Kontakt:madziap00@wp.pl
Jezeli ktoś będzie zainteresowany to wkleję wiecej zdjęć










popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jescze raz do góry


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry