Widok

STAŁY PACJENT - opinia

WITAM WSZYSTKICH
MUSZE SIĘ PODZIELIĆ SWOJĄ OPINIĄ, GDYŻ JAK NA PRYWATNĄ KLINIKĘ TO WARUNKI WĘZŁA SANITARNEGO NA POZIOMIE WRĘCZ TOJ-TOJA (GORZEJ NIŻ NA DWORCU) BRAK WODY CIEPŁEJ, BRAK PAPIERU TOALETOWEGO, SMRÓD Z KANALIZY, BRAK MYDŁA, BRAK PRASY DO CZYTANIA JAK SIE TAK DŁUGO OCZEKUJE NA LEKARZA, MAM NADZIEJE ZE ZARZĄD TEJ PLACÓWKI ROZWAŻY PRZEPROWADZENIE REMONTU GENERALNEGO -WSTYD- POLECAM Z CAŁEGO SERCA DR IWO SŁUGOCKIEGO WARTO CZEKAĆ W KOLEJKACH I WARTO ZAPŁACIĆ 100ZŁ ZA WIZYTĘ , PAN DR THEUS, PAN DR ZARZECKI - TAK SAMO TAKICH LUDZI JUŻ CORAZ MNIEJ W ZAWODZIE LEKARZA Z CAŁEGO SERCA POLECAM TYCH SPECJALISTÓW. PRACA PAN Z REJESTRACJI GODNA POCHWAŁY ALE PEWNIE TEJ PRACY TEZ NIKT NIE DOCENIA - CHYLE GŁOWIE PRZED PANIAMI Z REJESTRACJI ZAWSZE MIŁE A NAJWIĘCEJ IM SIĘ OBRYWA PO GŁOWIE PRZEZ BŁĘDY I NIEDOCIĄGNIĘCIA ZE STRONY ZARZĄDZAJĄCYCH
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
czas oczekiwania: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu się zgadzam z każdym słowem... dr Sługocki (dermatolog i neurolog), Theus i Zarzecki to lekarze z "wielkim sercem", jak to sie mówi z powołania. Klinika rzeczywiście potrzebuje remontu. Co do Pań w rejestracji, podziwiam za ich wieczny spokój i uśmiech, ja bym nie wytrzymał tylu godzin nerwówki, nadętych, wiecznie mających pretensje pacjentów. Te panie powinny powinny mieć dodatkowa premię za stres, jaki im fundują niektórzy pacjenci, a że jestem w klinice częstym gościem niejedno już widziałem. Widać,że nikt nie docenia pracy tych pań a przecież one właśnie robią największą kasę!
Klinika, mimo kilku uhybień godna polecenia, mimo że nie lubię chorować nie mam na to wpływu, ale wiem, że specjaliści w klinice są doskonali i nie obawiam się oddać w ich ręce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry