Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marian - opinia wątek zamknięty Byłem wcześniej u nich, ale wrecz zostałem "zmyty" . Nieprzyjemne zachowanie...
~Marian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Bogumiła - opinia wątek zamknięty Pan Diagnosta po raz drugi bardzo trafnie ocenił stan techniczny auta / 10...
~Bogumiła
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Jurek - opinia wątek zamknięty Ogólnie OK,ale gość,który siedzi w kanciapie i kasuje MEGA niesympatyczny i...
~Jurek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Super wątek zamknięty Od paru ładnych lat jeżdżę do Suncar na przeglądy techniczne. Zawsze sprawnie...
~Mirka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

NiE DALI RADY!!! wątek zamknięty Usługa była droga!!! w warsztacie za obwodnicą zdiagnozowali usterke skrzyni...
~Mark
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Nie polecam wątek zamknięty Warsztat super, ale jak przyjechałem na diagnozę rozlozyli ręce. Mówiłem co...
~Marcin
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Tomek - opinia wątek zamknięty Witam. Z przyjemnoscia wystawiam ocene 6.0! Jedyny warsztat/stacja...
~Tomek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Najlepszy z najlepszych wątek zamknięty Dzisiaj postanowiłem zrobić roczny przegląd samochodu z LPG, a obsługiwał...
~Slavko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

Wymiana amortyzatorów wątek zamknięty Panowie wykonali swoją pracę na medal, szybko sprawnie i dobrze. Cena także...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Instalacja gazowa brc v6 wątek zamknięty Warsztat montował mi instalacje gazowa w chryslerze 300m 3.5 , i muszę...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Instalacja gazowa wątek zamknięty Montaż instalacji gazowej BRC w Fordzie Mondeo przebiegł sprawnie, a...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty To był mój pierwszy przegląd okresowy w życiu - miła, fachowa obsługa....
~k.s.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 czerwca 2013

Świetna, dokladna i miła obsluga wątek zamknięty Bardzo miła obsługa w warsztacie, sympatyczna Pani w biurze. Od samego...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

przegląd techniczny wątek zamknięty Byłem tam pierwszy raz-polecił kolega z pracy.To nie jest stacja, na której...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Dorota - opinia wątek zamknięty Sprawna obsługa, życzliwe podejście do klienta. Duże wrażenie robi czystość...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Polecam warsztat i stację diagnostyczna. wątek zamknięty Polecam warsztat i stację diagnostyczna. Diagności są kompetentni i podchodzą...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry