Widok

SUPER EXTRA ODLOTOWO :D

Mogłabym pisać i pisać o ALDZIE :D
jestem bardzo zadowolona, teoria minęła w super atmosferze, nie obyło się bez żartów Pana Artura, tłumaczy wszystko tak długo aż najtrudniejsi kursanci wszystko pojmą :D odpowiada nawet na najgłupsze pytania, których w trakcie jazd ma już czasem dosyć ale miał do mnie cierpliwość, za co podziwiam :D nawet kiedy w trakcie jazd popełniałam wiecznie te same błędy, to słyszałam tylko " Skarbie, ale dlaczego tak ?" . Dziś miałam egzamin, zdałam wszystko bezbłędnie, za pierwszym razem.
Moja siostrzyczka i narzeczony tez uczyli się u Pana Artura, cała nasza trójka zdała za pierwszym podejściem. Polecam i zachęcam wszystkich do skorzystania z oferty Aldy ! Pozdrowienia od całej trójki!
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

WIELKIE GRATULACJE !!!! Szczegolnie ze dalas rade z nerwami i niepewnoscia A jesli chodzi o wspolprace to ja oceniam na wzorowa i bardzo mila, Nie bylo wcale tyle bledow tylko...ciagle pytania: CZy tu jest jeszcze strefa do 30 km/h :)
Pozdrowienia dla wszystkich Artur ALDA Ps opinie Radka znalazlem na forum z 2009 roku ale Moniki nie widzę CZEMU??? :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry