Dziwią mnie nie pochlebne opinie na temat dra Szymuli na tym portalu. Jestem jego pacjentką od 4 lat, a moja mama od 7. Chodziłam do niego prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Na pierwszej wizycie przeprowadził wywiad bardzo rzetelnie. Badanie i USG - bez zarzutów. Delikatnie, szybko i sprawnie. Poczucie humoru na 5! A co do Pań, które się skarżą, że Pan dr kazał zrzucić kilka kg to mnie nie dziwi. 3 lata temu zapuściłam się i ważyłam 73 kg przy 168 cm wzrostu. Pan dr powiedział wprost, że przydałoby się kilka kg zrzucić, bo jeśli zajdę teraz w ciąże to mogę ważyć 100 :))) I MIAŁ RACJĘ!!! Byłam jak pączek. Wzięłam się za siebie i w 4 miesiące schudłam 15 kg.
Z kolei moja mam chodziła do niego przez 3 lata państwowo - w przychodni na Zaspie i też była bardzo zadowolona. U nas w przychodni na Suchaninie Pani dr wypisała jej skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie (powód - lekkie krwawienie w okresie menopauzy). Mama poszła do dr Szymuli, ten pobrał próbkę (ponoć było to troszkę bolesne), ale okazało się, że nie potrzeba żadnych zabiegów chirurgicznych!!! Samo przeszło, ponoć kobiety tak mają. !100% POECAM