Mieszkam na Ujeścisku i miałem okazję z korzystania z usług Restauracji Orzeł. Obserwując ją na przełomie ostatniego roku przechodzi same pozytywne zmiany. Powiększono lokal, sale przeszły głęboką modernizację , zmieniono bar oraz wystrój sal. Następnie przyszedł czas na nową kartę menu , wprowadzono bardzo smaczne i ciekawe potrawy .Wiele razy" organizowałem"w innych lokalach imprezy z pieczonym prosiakiem i dzikiem, ale tak pysznie upieczonych wraz z dodatkami nie jedliśmy.
Postanowiłem napisać tą opinię , bo bardzo rzadko się zdarza aby osoby zadowolone napisały pozytywną opinię ( choć patrząc na wcześniejsze opinie chyba też same się pozytywnie zaskoczyły).
Bardzo lubimy wraz z rodziną jadać "niedzielne obiadki" w rozmaitych restauracjach Trójmiasta i okolicach ,lubimy smacznie zjeść , wiele "pewniaków", gdzie zdobyli już klienta bazuje na opinii i serwują bardzo średniej jakości obiady np. Karczma Zagroda w Sopocie , a kiedyś człowiek czekał na dworze na wolny stolik.Tak więc polecam ten lokal , gdyż znajduje się bardzo blisko centrum Gdańska , a zarazem na uboczu miasta . Jeleń,dzik, sarna , królik ,cielęcina, to niektóre składniki dań obiadowych z karty.