Do pani Doroty uczęszczałam kilka lat temu w czasie wakacji na zajęcia z rysunku i malarstwa w ramach ciekawie spędzonego czasu wakacyjnego. W tym roku przygotowywałam się do egzaminów na Grafikę na ASP w Gdańsku i potrzebowałam zajęć przede wszystkim rysunkowych by stworzyć teczkę i przygotować się do egzaminów praktycznych. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, pani Dorota jest osobą z dużym poczuciem humoru, wprowadza bardzo kameralną atmosferę (herbatki itp, a czasem poratuje czymś do jedzenia :) ). Przez Akademię Talentów organizowane są plenery, wystawy prac uczestników. Praktycznie wszystkie osoby , które spotkałam na zajęciach przygotowywały się do egzaminów na architekturę zajęcia przygotowywane pod względem architektury moim zdaniem były wyśmienite!! (każdy aspekt przerobiony rysunek, malarstwo, rysowanie z wyobraźni wnętrz, historia architektury, aksonometria )Podejście jest indywidualne do każdego kursanta,pani Dorota bardzo się angażuje i zna na wylot wszystkie mocne i słabe strony swoich "podopiecznych" przez co daje bardzo trafne i pomocne uwagi. Polecam, szczególnie osobom zdającym na architekturę, ale nie tylko !! Będzie mi brakowało tych zajęć! Zdałam na 9 miejscu!