Widok
ŚWIETNE MIEJSCE
W zeszłą sobotę, wraz ze znajomymi byliśmy w Galerii 63. To miejsce mnie oczarowało. Świetny wystrój, przemiła obsługa, rewelacyjna muzyka, i przepyszne owoce morza. Jadłam krewetki z musem z awokado i muszę przyznać, że dawno nie jadłam tak smacznych. Jedynie tylko ceny dość wysokie, ale w końcu to Sopot. Jeszcze raz gorąco polecam!
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: -
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 6
5.4
* maksymalna ocena 6