W zeszłą sobotę, wraz ze znajomymi byliśmy w Galerii 63. To miejsce mnie oczarowało. Świetny wystrój, przemiła obsługa, rewelacyjna muzyka, i przepyszne owoce morza. Jadłam krewetki z musem z awokado i muszę przyznać, że dawno nie jadłam tak smacznych. Jedynie tylko ceny dość wysokie, ale w końcu to Sopot. Jeszcze raz gorąco polecam!