Widok

SZKOLA COSINUS

Jesli jestes uczniem lub absolwentem szkoly policealnej prosze napisz mi jak wyglada tam nauka,tzn system naucznia.Wyczytalam tam cos o praktykach,jak to wyglada itd.taki Kierunek jak opiekun spoleczny lub bhp.Czy to bhp przyda sie jesli nie ma sie studiow?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja chodzę na administrację w cosinusie, zajęcia są co dwa tygodnie w soboty i niedzielę, praktyki zawodowe są na ostatnim semestrze nauki ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chodzę i polecam, praktyki są na ostatnim semestrze, nauka na wysokim poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam cosinusa, praktyki są na ostatnim semestrze nauki, sama przyjemność :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cosinus to super wybór, zawód zawsze się przydaje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uczę się w cosinusie, to bardzo dobra szkoła jestem na techniku masażyście i polecam każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus to super wybór, zaoczna nauka, prkatyki na ostanim semestrze nauki. Szkoła jest całkiem darmowa, osobiście polecam cosinusa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłem na administrację, zajęcia co drugi weekend. Bardzo dobra szkoła, polecam każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cosinus to świetna szkoła, zaoczna dzięki czemu mogę połączyk naukę z pracą. Jestem na masażyście-polecam każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Czy nauka chińskiego jest trudna (5 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy język chiński jest bardzo trudny do nauki?

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry