Widok

SZKOŁA JAZDY KATEGORIA B1 !!!

Czy ktoś z państwa może wie, czy gdzieś w Trójmieście czy okolicach znajduje się szkoła jazdy w której są oferowane kursy na kategorię B1?

Z góry dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezmiennie jeśli B1 to tylko osk elite gdańsk - aktualnie mają pojazd w manualu bez ograniczenia do automatów. Podstawiają go na egzamin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam Elite jest bardzo fajna szkołą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jesli B1 to elite :) Wiem bo robilem u nich 2 lata temu wlasnie B1 a miesiac temu pelne b i obydwa ogarniete za pierwszym razem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Co ma kościół z kursem na B1- odczep się komuchu od kościoła Baptystów, ewangalików, katolików, Allacha, ...dnia 7-mego....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pracownik!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
WYSTARCZYLO POCZEKAC: http://forum.trojmiasto.pl/KURSY-PRAWA-JAZDY-DLA-16-LATKOW-KATEGORIA-B1-t99455,1,1.html WIDAC KTO POSLUGUJE SIE AUTO REKLAMA IP ELITE....193.26.131.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7
Masz RACJE !!!!! WYSTARCZYLO POCZEKAC: http://forum.trojmiasto.pl/KURSY-PRAWA-JAZDY-DLA-16-LATKOW-KATEGORIA-B1-t99455,1,1.html WIDAC KTO POSLUGUJE SIE AUTO REKLAMA IP ELITE.....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
WYSTARCZYLO POCZEKAC: http://forum.trojmiasto.pl/KURSY-PRAWA-JAZDY-DLA-16-LATKOW-KATEGORIA-B1-t99455,1,1.html WIDAC KTO POSLUGUJE SIE AUTO REKLAMA
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zanim się zapiszecie sprawdzcie wyniki zdawalności w urzędzie miasta...

Wtedy bedzie jasne która szkoła jest godna polecenia...

https://www.e-umg.pl/nasze-miasto,84,9213.html
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alda nie ma B1 to jakaś ściema ! Sprawdzałam...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 9
ELITE to najlepsza z najlepszych szkoła - potwierdzam bo zdałem za 1 razem ! Mega atmosfera i klimat :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 41
Niestety ale potwierdzam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
A w jakiej szkole w gdańsku jak się zdaje na b1 zdaje się na Smarcie ja właśnie chce zdawać tylko na automacie a wszędzie gdzie patrzałem mają tylko Daihatsu w manualu a nie smarty w automacie :(
Proszę o szybką odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jestem z Rumi i zauwazylam ostatnio na reklamach Ronda Bis z Rumi ze wprowadzili wlasnie ta kategorie B1, i maja zajefajne autko :D
Zreszta u nich zdawalam prawo jazdy wiec szczerze ich polecam!:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam OSK ELITE jest the best !!! A konkurencję aż nosi... hahahhaa
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 41
NUSIA bo taki masz loging widać nie czytasz uważnie wpisów Asia0907 bo byś wiedziała że żadna ze mnie konkurencja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dziekuje za jazde na smarcie ale poco jezdzic i uczyc sie na pol automacie ? w prawo jazdy wbija ze moge tylko automatem jezdzic lepiej odrazu z manualna skrzynia sie uczyc i moc jezdzic wszystkim
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytając wpisy asia0907n aż przykro sie robi widząc do czego moze posunac się konkurencja. To dopiero smutne i załosne. a co do elite to najskuteczniejszy i najlepszy zespół fachowców - sprawdziłem osobiście !

A teraz znowu ktoś z konkurencji napisze ,że własciciel sam sobie robi reklamę - no smiało dalej opluwajcie cięzko pracujacych fachowców...A w niedziele na czwroaka w kościele się modlić ...ehhh prawdziwi Polacy :(
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 42
Oj nie nie paskudna reklama tylko paskudna konkurencja wypisujaca bzdury !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 41
Polecam elite !
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 41
do góry