Widok

SZKRABOLANDIA

Bardzo kameralny punkt przedszkolny,z czystym sumieniem chciałabym wykrzyczeć- oby więcej takich punktów przedszkolnych!!!moje własne dziecko robi mi awanturę w domu jak nie może iść do przedszkola z powodu choroby!ja po raz pierwszy będąc w pracy nie martwię się ,ze dziecko jest w przedszkolu!bardzo czysto,przemiła atmosfera,moje córeczka codziennie ma jakąś niespodziankę dla mnie ,którą sama zrobiła,placówka oprócz zabawek zainwestowała w najlepsze programy z których nawet dla rodziców był pokaz!!jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo zadowolona a moje dziecko naprawdę szczęśliwe gdy ze mną się rozstaje POLECAM!!!!!!!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam się cóż więcej mogła bym napisać na temat Szkarbolandii niż napisała Szczęśliwa Mama... Moje dziecko nie dość że w czasie choroby robi awantury to jeszcze w sobotę i niedzielę słyszę marudzenie, że ona chce do przedszkola! Codziennie uczy się czegoś nowego, po pierwszym miesiącu potrafiła już kilkanaście słówek po angielsku, kontakt z wychowawczynią i dyrektorka celujący! Jak po dziecko przyjeżdżam to muszę się liczyć z płaczem że ona nie chce do domu i przedłuża pobyt! Ogólnie jestem zachwycona!!!!!! No i DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry