Widok

SZPITAL NA ZASPIE CZY WOJEWÓDZKI?

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
Witam was,
Mam pytanko do wszystkich rodzących i dopiero bedących przed porodem, gdzie wybrałyście szpital,bo ja niedługo też będe wybierać i jakos nie mam przekonania w którym szpitalu mam rodzić a to już niedługo i czas wybrać:)
Czekam na jakieś informacje z waszej strony
Dzięki bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaspa jest ok.
Pozdrawiam cieplutko Ciebie i dzidziusia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=2&i=2577&t=2397

http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=2&i=8393&t=8393

byś miał co czytać na początek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> byś miał co czytać na początek ;)
właściwie to miała ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, wlasnie tak sobie pomyslalem ze jej to poszukasz, i dlatego poczekalame z moim wpisem, bo z moim lenistwem to ja bym tylko napisal ze to jeden z najczesciej podawanych tematow;))
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnialem dodac ze temat pisany wielkimi literami? z tego co wiem to pisanie z capsem oznacza krzyk, az tak sie spieszy z tym szpitalem? juz rodzisz?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> hihi, wlasnie tak sobie pomyslalem ze jej to poszukasz,
:)
jeszcze troche a powinni nam zaczac płacic za moderowanie forum ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze napiszemy regulamin forum i powiemy by to byl watek przyklejony;)
Taki regulamina jak na innych forach dyskusyjnych, czyli poszukaj w archiwum zanim napiszesz posta, lub sie o cos zapytasz, nie bluzgaj, nie floduj, nie pisz z capsem, skladaj poklony przed wpisami i watkami Antego i Gamrepa, wiesz takie podstawowe regult jakie sa w necie:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, regulamin przydalby sie... moze troche mniej maruderow byloby tu...
Zigi:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze w domu??
nie mam zaufania do szpitali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nie rodziłam, ale z tego co się orientuję szpital na Zaspie pod tym względem jest naprawde super i gdybym to ja miała teraz urodzić dzidzusia to zapewne wybrałabym Zaspę. Moja sisotra rodziła tam dwukrotnie i slyszałam same dobre rzeczy...

ps. życze pomyślnego rozwiązania i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry