Widok

SZUKASZ POMOCY LEKARSKIEJ???? NIE LICZ NA PANIA dr MAŁGORZATĘ ZAJĄC!!!!

NIE WIERZE ZE TA KOBIETA JEST LEKARZEM Z POWOLANIA!!!! BYLAM 1 RAZ U PANI ZAJĄC...NA DRUGA SZLAM Z OGROMNA NIECHECIA...ZESTRESOWANA, ALE MUSIALAM ISC ZE WZGLEDU NA TO ZE DOSTALAM ANTYBIOTYK...ALE L-4 NIE. MOJE ZLE SAMOPOCZUCIE I OGROMNE OSLABIENIE ZMUSILO MNIE DO KOLEJNEJ WIZYTY... . 2 m-ce POZNIEJ POSZLAM PO 2 SKIEROWANIA...USLYSZALAM "NIE MOGE DAC PANI TEGO SKIEROWANIA", BRAK SLOW...DO KOGO MAM ISC PO SKIEROWANIE JAK NIE DO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU...MALO TEGO, KULTURY OSOBISTEJ PANI MALGORZATA ANI NIE POSIADA ANI NIE STARA SIE JEJ NABYC...NIEST BARDZO NIEPRZYJEMNA, NIKT JEJ TAM ZA KARE NIE TRZYMA!!!!
P.S PANI MAŁGORZATO WARTO IDAC DO SWOJEGO GABINETU POWIEDZIEC PACJENTOM CHOCIAZ "DZIEN DOBRY"
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 5
zgadzam się w 100%, byłem kiedyś u tej Pani gdy mój lekarz był na urlopie. Po prostu dramat, niemiła, niegrzeczna i wręcz trzeba było prosić się o pomoc, a taką łaskę robiła, że przyjęła chorego że nie wiem czy nie należało na kolanach podziękować. Nie polecam, zresztą rejestracja w tej przychodni to również Dramat.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
A napisaliście Państwo do dyrekcji przychodni? Tylko w taki sposób można zmusić Panią Doktor do poprawy (o ile dyrekcja zechce wyciągnąć wnioski z pisemnych skarg). Na notatkę w internecie nikt nie spojrzy, a pewnie zaraz pokaże się jakaś dobra opinia.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja również miałam okazję poznać panią dr. jest tragiczną osobą, niesympatyczną i aż dziwi że jest lekarzem. W styczniu ub.r. byłam zmuszona zapisać się do tej przychodni z pogotowia ratunkowego z ostrym zapaleniem nerek trafiłam tam do pani dr. Która na informację, o tym że byłam 2 miesiące w szpitalu (pół roku wcześniej) ze względu na nerki odpowiedziała "ale to nie istotne". Po 20 min wymusiłam na niej skierowanie na posiew i łaskawe L4. Po wyjściu z gabinetu przepisałam się do innego lekarza.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy "była pacj e n tka" zgłosiła swoje niezadowolenie bezpośrednio w przychodni, która ma przecież jakieś kierownictwo?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kierownictwo przychodni jest nieobecne - ważne spotkania ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja ciągle radzę - można się wyżalać w internecie, ale naprawdę skuteczna mloże być tylko skarga, najlepiej pisemna, w przychodni i do NFZ.
Opisywanej Pani Dr jest wszystko jedno, co o niej napiszecie - ma stałą pensję, a jak się będziecie tylko od niej wypisywać, dostanie te same pieniadze i nie napracuje się.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również po pierwszym spotkaniu przepisałam się od dr. Zając i natychmiast wypisałam o niej negatywną opinię w formularzu przy recepcji. Mam nadzieję, że inni tak samo podeszli do sprawy, chociaż dalej jak tam pracowała tak pracuje, mimo że pacjentów przed jej gabinetem brak.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dr.Małgorzata Zając jest miłą osobą, konkretną, troskliwą, pomocną. Zawsze mogę liczyć na dobrą radę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
dodajmy jeszcze, że wyjątkowo empatyczna ;-)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

To chyba o innej Małgorzacie Zając piszesz. Okropna osoba, antypatyczna, wszystko co robi to jakby z wielkiej łaski, nie zainteresuje się pacjentem, ledwo go słucha. Każde skierowanie czy to na badania czy do specjalisty trzeba wyżebrać. Coś okropnego. Zero empatii, zero jakiegoś wyczucia, siedzi tam jak za karę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
o skierowaniu decyduje lekarz, a nie pacjent, co do kultury osobistej to odbiór każdy ma indywidualny ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Ale lekarz powinien wykonywać swoją pracę z szacunkiem do pacjenta ,a nie z pretensją że musi przez niego pracować. Byłem też u tej pani i podejście ma tragiczne.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Dr Małgorzata Zając jest wspaniałą osobą. Kilka dni temu pogorszył się stan mojego męża - choruje przewlekle na chorobę alzheimera i w ostatnich dniach wymagał konsultacji medycznej z powodu problemów z nerkami. Pani Doktor bez wahania zgodziła się na przyjęcie męża pod swoją opiekę i tego samego dnia przybyła na wizytę domową. Bardzo profesjonalnie i uprzejmie zbadała męża i zaordynowała potrzebne badania diagnostyczne. Następnego dnia po otrzymaniu niepokojących wyników z laboratorium zadzwoniła do mnie prosząc o stawienie się w gabinecie i dając skierowanie do szpitala dla męża, tym samym ratując jego życie. Oby więcej takich lekarzy, którzy troszczą się o swoich pacjentów. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę dalszych sukcesów w pracy z pacjentami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21
Dziękujemy pani Zając za tak wspaniałą opinie o swojej osobie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
Naprawdę uważasz, że dr nie ma nic lepszego do roboty, jak wpisywać sobie opinie?
Dlaczego jak opinia jest zła, nikt nie napisze, że to niekoniecznie prawda, że to np .konkurencja zadziałała, a jak pojawi się dobra opinia, to na pewno sama zainteresowana się pochwaliła?
Inna rzecz, że opinie w necie piszą głównie niezadowoleni, zadowoleni uważają, że tak musi być i nie ma o czym pisać (i to prawda, powinno być zawsze dobrze).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11
do góry