Widok

Są jakieś objazdy Traktu św. Wojciecha?

Orunia Temat dostępny też na forum:
Jestem nowy w Gdańsku :D Zastanawiam się nad objazdami Traktu św. Wojciecha są jakieś. Na mojej wiosce to nie było takich drogowych akcji jak tu w Gdańsku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i było pozostać na tej swojej wiosce,a nie generować nam tu jeszcze większy korek. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś burakiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam inne rozwiązanie. Zostaw auto pod domem i wsiadaj na rower.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mam z św. Wojciecha walić rowerem do Sopotu. Chyba oszalałeś!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są, jak cały trakt chcesz objechać to spróbuj obwodnicą. Inne drogii są dostępne tylko dla ludzi z Orunii ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd dokłądnie jesteś bo jeżeli z Pruszcza to jest 1 objazd ale niestety też dosć często zakorkowany. Ale jeżeli jesteś z Gdańska to ja takowego nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zumi.pl i popatrzeć gdzie są drogi równoległe, a później jedziesz metodą prób i blędów. Czasem boczne drogi są bardziej zapchane niż główna, a czasem w jedziesz w jednokierunkową, lub czujesz się na offroad_zie. sam oceń która droga będzie dla Ciebie najlepsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry