Widok

Sabaton

Sabaton Temat dostępny też na forum:
W ramach obchodów 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Europejskie Centrum Solidarności wraz ze Stowarzyszeniem SUM zapraszają na koncert zespołów Sabaton i Proletaryat.Sabaton to szwedzka grupa muzyczna wykonująca tzw. power metal. W 2007 r. uznana została za najlepszy zespół hardrockowy w Szwecji. Tematyka utworów grupy odwołuje się najczęściej do II Wojny Światowej, choć w ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

40:1

Aż dudniło w piersiach!!! Super!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny koncesrt !!!

Proletariat dobry !... Hymn państwowy spontanicznie w przerwie... SABATON rewelacja !!! Szabla im się należała ! A drugie "40-1" podczas bisów to coś czego się nigdy nie zapomni !...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

humhn

Jak dla mnie fajne było pogo na Proletariacie ;) . Sabaton oczywiście fajno fajno " one more beer " : D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale

Dla mnie to drugi koncert Sabatonu w ciągu miesiąca i znowu jestem zachwycony :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PIJ DO DNA :)

hehe skubany wykminił o co chodzilo ;)

nie no spoko kapela!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Do dna "

"Skol"!!!!!!
!!!
Proletaraiat zanudzał...ale za to... SAbaton porwał publiczność , że aż miło!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze było, to za mało powiedziane... Było naprawdę z****iście ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wolna wejściówka

Mam jedne wolne zaproszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenia

mam na zbyciu 4 wolne zaproszenia, moj mail to:

bialyy@o2.pl , czekam na chetnych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jupijajej!

Ha ha! a mi dzisiaj w trakcie parady kumpel odstąpił bilet! SABATON!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto mi odstąpi bilet? :)

pewnie zdarzy się, że ktoś będzie miał wolne zaproszenie, bo znajomy nie pójdzie. byłbym wdzięczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak

ja dostałam odpowiedź tego samego dnia co wysłałam meila.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpowiedź

mam pytanie do ludzi spoza Trójmiasta;) czy dostaliście odpowiedź na maile dotyczące rezerwacji? Bardzo proszę o szybką odpowiedź;) Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wejściówki

Może ma ktoś na zbyciu juszcze dwie wejściówki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

POTRZEBNA WEJŚCIÓWKA

MI POTRZEBN AJEST WEJŚCIÓWKA ALBO DWIE!!!!!!!! BARDZO PILNE JEŚLI KTOŚ CHCE SIĘ PODZIELIĆ NIECH PISZE:goskaaaaaa@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MI POTRZEBNA WEJŚCIÓWKA!!!

ODPISZ na xpiotrek@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KOMU POTRZEBNE DWA ZAPROSZENIA?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

??

Wcześniej odebrać???
ale te zarezerwowane, to mogę chwilkę przed rozpoczęciem ? czy lepiej być dużo szybciej ??
a i jakieś szatnie i bar z % to tam jest??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaproszenia

no dobra to dzięki
czyli jednym słowem przed będzie trudno dostać bilety
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

HA!

A ja jeszcze przed chwilą złapała dwa podwójne zaproszenia w redakcji trojmiasta. Jak sie chce to można :]
Z tym, że nie mozna wejsc w glanach to chyba rzeczywiscie plotka . Bo tak to chyba 70-80% ludzi by nie weszlo.
Zaproszenia wczesniej odbiera się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

26. Sopot Film Festival | Międzynarodowy Festiwal Filmowy (3 odpowiedzi)

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Sopocie odbędzie się w tym roku po raz 26. Przez dziewięć...

Ultrace Poland (7 odpowiedzi)

Ultrace to unikalne na skalę światową wydarzenie motoryzacyjne, które stało się platformą łączącą...

XXIII Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (6 odpowiedzi)

UWAGA! START i META - przy Polsat Plus Gdynia ArenaPo raz dwudziesty trzeci (aż trudno nam...

do góry