Widok

Sadowa

Osiedle Sadowa powstaje w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu Królewskiego, a to oznacza łatwy dostęp do wszystkich kulturalnych i rozrywkowych atrakcji Starego i Głównego Miasta. Jednocześnie rozwinięta infrastruktura zapewnia dostęp do placówek oświatowych, służby zdrowia, handlu. Osiedle docelowo składało się będzie z sześciu budynków. Każdy z nich będzie miał sześć nadziemnych kondygnacji mieszkalnych i dwie podziemne - przeznaczone na hale ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"niebanalna architektura"

skończcie z tym żałosnym postmodernistycznym szajsem
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 19

praca na sadowej

ten budynek jest otoczony woda gruntowa na poziomie 1 metra aby woda nie wdarla sie do garazy caly teren jest strasznie podmokly trzeba bedzie zakladac kalosze jak bedzie sie szlo do garzu po auto
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 20

po co ?

po co kalosze ?!?!?!?
kupcie sobie kajaki !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem, dlaczego go minusujecie

mam garaż w budynku budowanym przez PB Kokoszki i rzeczywiście, bez kaloszy ani rusz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobrze, że śródmieście odżywa

Budynek wygląda świetnie, jak bym miał kasę to bym chętnie kupił - szczególnie że ceny są ok jak na tą lokalizację i standard.
A wody gruntowe to są na dolnym tarasie Gdańska wszędzie - ale mammy 21 wiek i technologie budownictwa sobie z tym świetnie radzą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Forum jest od dyskusji a nie reklam spamerze, wypad.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

czyli wolno tylko marudzić, tak?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

BARDZO SOLIDNA FIRMA POLECAM

Witam kupiłam u nich mieszkanie PO ROKU SZUKANIA SWOJEGO M,jako pierwsza, byłam bardzo miło zaskoczona jakością i wykonaniem. Fachowiec wykańczający mieszkanie stwierdził, że kafle położy prosto na ścianę bez wyrównywania i poprawiania, że są proste i bardzo dobrze wykonane. W mieszkaniu jest logoterma czyli urządzenie sterujące temperaturą w pomieszczeniach i temperaturą wody nadal nie rozumiem czemu na Stronie Kokoszki tego nie ujęły jako kolejny walor. Prawda jest taka, że jest to firma z tradycjami i swoją pracę wykonują rzetelenie a nie tylko pusty marketing jak inne firmy. Ja pracuje w sprzedaży i postanowiłam trochę ich rozreklamować. Zapraszam serdecznie do oglądania tych mieszkań. Patrząc na ceny u innych - to osiedle należy do rozsądnych cenowo bo deweloper to człowiek a nie tylko machina korporacja albo chcący nachapać się inwestor. mieszkam tam od kwietnia po takim czasie mogę już w pełni powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z wyboru nie wyobrażam sobie bym nawet mając szansę podjęła inną decyzje. Dziękuję i pozdrawiam w razie pytań zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chyba firma sama sobie tą opinie wystawiła

Chyba firma sama sobie tą opinie wystawiła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam NIEpolcam

Jeśli masz za dużo pieniędzy, mało nerwów i brakuje Ci tego że każdy ma Cie w d*pie to zdecydowanie to osiedle jest dla Ciebie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Informacja

Możesz coś więcej powiedzieć o tej inwestycji ?? Jak faktycznie wygląda sytuacja, znaczy jaki kontakt z deweloperem, jakie są opłaty i co z tym nieszczęsnym garażem w piwnicy czy faktycznie czasami jest woda ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sadowa

Witam. Chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat tego osiedla. Jak wygląda jakoś wykończenia budynku i samych mieszkań. Jak kształtują się opłaty miesięczne i jak oceniacie współpracę z deweloperem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

??

Właśnie..czy ktoś mógłby napisac jakie mniej więcej są ceny czynszu? i jak się mieszka na Sadowej?

katarzyna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

sadowa

Mam 72m2 i zimowy czynsz ustalony na poziomie 530zł. Sama winda to 40zł. Miejsce parkingowe 30zł. Ale mieszkania są bardzo ciepłe. W tegorocznej zimie kaloryfer mam otwarty tylko w pokoju 2,5 letniej córki, w innych pomieszczeniach sporadycznie i mam ok 20-22C. Pewnie trudno latem będzie przetrwać w warunkach budowy pobliskiego hotelu, ale kupując tu mieszkanie zdawałam sobie sprawę, że ok 2 lata będę mieszkała na budowie ...
Lokalizację każdy zna - dla niektórych będzie to wada, innych zaleta. Widzimy co kupujemy. Mieszkania dobrze wykończone z niewielkimi poprawkami przy odbiorze. My odbieraliśmy z inspektorem budowlanym łącznie z badaniem na IR stanu ocieplenia. Dużo jest tu kawalerek na wynajem krótkoterminowy, to na pewno wada, że jest rotacja ludzi. Jednak realnie widać to w szczycie sezonu, gorących imprez i burd nie ma. Młodzież rezyduje chyba raczej w hostelach. No i puki co raczej tu pusto, jak widać po oknach. Myślę, że powodem jest cena.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

KOKOSZKI dla Cierpliwych

Witam, Posiadam mieszkanie w osiedlu Sadowa.
Mieszkanie oddane po ustalonym terminie odbioru o ponad 3 m-ce, Powód zły projekt, ponieważ przewidział garaż z jednym wyjazdem dla dużej ilości pojazdów. Rozwiązanie - zmniejszenie garażu o połowę, reszta zamurowana i przeznaczona na magazyn dla pb kokoszki.
Po oddaniu mieszkania do podpisania umowy notarialnej minęło kolejne 4 m-ce.
Za mieszkanie o metrażu 39m2 trzeba było płacić miesięczne zaliczki w kwocie ok 240 zł, po tym okresie rozliczenie mediów i do zapłaty 2300zł.
Według PB KOKOSZKI cena za 1GJ energii cieplnej to 230zł, gdy u dostawcy to 62zł/GJ, koszty zle podpisanej umowy na moc zamówioną na okres letni i zimowy.
temperatura latem w mieszkaniu 29st. C, na klatce schodowej na 5 pietrze 34st.C
obsługa klienta to jak kupujesz mieszkanie w skali od 1-10 to najwyżej 7, po podpisaniu umowy przedwstępnej już tylko 4, jak chodzi o rozrachunki i wytłumaczenie za co mam zapłacić daję ocenę 0,5. Widać że Pani P. to rodzina i będzie tam pracowała do emerytury i o kilka lat dłużej. O sprzedaży świadczą też fakty, w jaki sposób firma prowadzi marketing i jak jest popularna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

sadowa

Ten marketing to prawda.....Jak z poprzedniej epoki :) I kompletna niedbałość o małą architekturę: śmieci się walają po chodniku (rozumiem, że wynajmujący ludzie nie potrafią się zachować, ale od czegoś to sprzątanie też jest. Jeśli śmieci jakiś przejezdny idiota wyrzuca 5 cm za krawężnikiem na teren budowy to już nie można ich zabrać, prawda? Bywa, że przy okazji obejście mojego "apartamentu" jak reklamują kokoszki, sama sprzątam :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

syf ruina i brud

mieszkamy w tej inwestycji. nikomu nie polecamy. brud, nie sprzatane, kwiaty powiedły i uschły. doprosic sie kogos o naprawe czegokolwiek - porażka. jak sprzedawali i pokazywali to wszystko bylo pięknie. podświetlona roślinnośc na korytarzach ( tylko do pokazania) lampki już się nigdy nie zaświeciły i niekt nie wie gdzie się to włacza. smród wilgoci od podmokłych terenów. ponidszczona podłoga w windzie. a do tego obsr*ne wszystkie trawniki do okoła od psów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra - NIE POLECAMY!!!

Kontakt z administracją osiedla to skandal. Zapach wilgoci na klatce schodowej na poziomie -1 i 0 SKANDAL. odpadające tynki na klatce schodowej od wilgoci - SKANDAL. Roślinność na klatce schodowej -SKANDAL. BRUD I NIESPRZĄTANY SYF - SKANDAL!!!!.
NIE POLECAMY NIKOMU> Ten obiekt tonie w wodach gruntowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co mają z tym wspólnego PB Kokoszki.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sadowa

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (71 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry