Widok

Sadowa

Długie Ogrody Temat dostępny też na forum:
Osiedle Sadowa powstawało w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu Królewskiego, czyli w miejscu z którego jest łatwy dostęp do wszystkich kulturalnych i rozrywkowych atrakcji Starego i Głównego Miasta. Jednocześnie rozwinięta infrastruktura zapewnia dostęp do placówek oświatowych, służby zdrowia, handlu. Osiedle docelowo składać się miało z sześciu budynków, każdy z nich miał mieć sześć nadziemnych kondygnacji mieszkalnych i dwie podziemne - ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"niebanalna architektura"

skończcie z tym żałosnym postmodernistycznym szajsem
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 24

praca na sadowej

ten budynek jest otoczony woda gruntowa na poziomie 1 metra aby woda nie wdarla sie do garazy caly teren jest strasznie podmokly trzeba bedzie zakladac kalosze jak bedzie sie szlo do garzu po auto
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 23

po co ?

po co kalosze ?!?!?!?
kupcie sobie kajaki !!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiem, dlaczego go minusujecie

mam garaż w budynku budowanym przez PB Kokoszki i rzeczywiście, bez kaloszy ani rusz...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobrze, że śródmieście odżywa

Budynek wygląda świetnie, jak bym miał kasę to bym chętnie kupił - szczególnie że ceny są ok jak na tą lokalizację i standard.
A wody gruntowe to są na dolnym tarasie Gdańska wszędzie - ale mammy 21 wiek i technologie budownictwa sobie z tym świetnie radzą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Forum jest od dyskusji a nie reklam spamerze, wypad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

czyli wolno tylko marudzić, tak?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

BARDZO SOLIDNA FIRMA POLECAM

Witam kupiłam u nich mieszkanie PO ROKU SZUKANIA SWOJEGO M,jako pierwsza, byłam bardzo miło zaskoczona jakością i wykonaniem. Fachowiec wykańczający mieszkanie stwierdził, że kafle położy prosto na ścianę bez wyrównywania i poprawiania, że są proste i bardzo dobrze wykonane. W mieszkaniu jest logoterma czyli urządzenie sterujące temperaturą w pomieszczeniach i temperaturą wody nadal nie rozumiem czemu na Stronie Kokoszki tego nie ujęły jako kolejny walor. Prawda jest taka, że jest to firma z tradycjami i swoją pracę wykonują rzetelenie a nie tylko pusty marketing jak inne firmy. Ja pracuje w sprzedaży i postanowiłam trochę ich rozreklamować. Zapraszam serdecznie do oglądania tych mieszkań. Patrząc na ceny u innych - to osiedle należy do rozsądnych cenowo bo deweloper to człowiek a nie tylko machina korporacja albo chcący nachapać się inwestor. mieszkam tam od kwietnia po takim czasie mogę już w pełni powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z wyboru nie wyobrażam sobie bym nawet mając szansę podjęła inną decyzje. Dziękuję i pozdrawiam w razie pytań zapraszam do kontaktu
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 13

Chyba firma sama sobie tą opinie wystawiła

Chyba firma sama sobie tą opinie wystawiła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam NIEpolcam

Jeśli masz za dużo pieniędzy, mało nerwów i brakuje Ci tego że każdy ma Cie w d*pie to zdecydowanie to osiedle jest dla Ciebie!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Informacja

Możesz coś więcej powiedzieć o tej inwestycji ?? Jak faktycznie wygląda sytuacja, znaczy jaki kontakt z deweloperem, jakie są opłaty i co z tym nieszczęsnym garażem w piwnicy czy faktycznie czasami jest woda ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sadowa

Witam. Chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat tego osiedla. Jak wygląda jakoś wykończenia budynku i samych mieszkań. Jak kształtują się opłaty miesięczne i jak oceniacie współpracę z deweloperem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

??

Właśnie..czy ktoś mógłby napisac jakie mniej więcej są ceny czynszu? i jak się mieszka na Sadowej?

katarzyna
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

sadowa

Mam 72m2 i zimowy czynsz ustalony na poziomie 530zł. Sama winda to 40zł. Miejsce parkingowe 30zł. Ale mieszkania są bardzo ciepłe. W tegorocznej zimie kaloryfer mam otwarty tylko w pokoju 2,5 letniej córki, w innych pomieszczeniach sporadycznie i mam ok 20-22C. Pewnie trudno latem będzie przetrwać w warunkach budowy pobliskiego hotelu, ale kupując tu mieszkanie zdawałam sobie sprawę, że ok 2 lata będę mieszkała na budowie ...
Lokalizację każdy zna - dla niektórych będzie to wada, innych zaleta. Widzimy co kupujemy. Mieszkania dobrze wykończone z niewielkimi poprawkami przy odbiorze. My odbieraliśmy z inspektorem budowlanym łącznie z badaniem na IR stanu ocieplenia. Dużo jest tu kawalerek na wynajem krótkoterminowy, to na pewno wada, że jest rotacja ludzi. Jednak realnie widać to w szczycie sezonu, gorących imprez i burd nie ma. Młodzież rezyduje chyba raczej w hostelach. No i puki co raczej tu pusto, jak widać po oknach. Myślę, że powodem jest cena.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

KOKOSZKI dla Cierpliwych

Witam, Posiadam mieszkanie w osiedlu Sadowa.
Mieszkanie oddane po ustalonym terminie odbioru o ponad 3 m-ce, Powód zły projekt, ponieważ przewidział garaż z jednym wyjazdem dla dużej ilości pojazdów. Rozwiązanie - zmniejszenie garażu o połowę, reszta zamurowana i przeznaczona na magazyn dla pb kokoszki.
Po oddaniu mieszkania do podpisania umowy notarialnej minęło kolejne 4 m-ce.
Za mieszkanie o metrażu 39m2 trzeba było płacić miesięczne zaliczki w kwocie ok 240 zł, po tym okresie rozliczenie mediów i do zapłaty 2300zł.
Według PB KOKOSZKI cena za 1GJ energii cieplnej to 230zł, gdy u dostawcy to 62zł/GJ, koszty zle podpisanej umowy na moc zamówioną na okres letni i zimowy.
temperatura latem w mieszkaniu 29st. C, na klatce schodowej na 5 pietrze 34st.C
obsługa klienta to jak kupujesz mieszkanie w skali od 1-10 to najwyżej 7, po podpisaniu umowy przedwstępnej już tylko 4, jak chodzi o rozrachunki i wytłumaczenie za co mam zapłacić daję ocenę 0,5. Widać że Pani P. to rodzina i będzie tam pracowała do emerytury i o kilka lat dłużej. O sprzedaży świadczą też fakty, w jaki sposób firma prowadzi marketing i jak jest popularna.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

sadowa

Ten marketing to prawda.....Jak z poprzedniej epoki :) I kompletna niedbałość o małą architekturę: śmieci się walają po chodniku (rozumiem, że wynajmujący ludzie nie potrafią się zachować, ale od czegoś to sprzątanie też jest. Jeśli śmieci jakiś przejezdny idiota wyrzuca 5 cm za krawężnikiem na teren budowy to już nie można ich zabrać, prawda? Bywa, że przy okazji obejście mojego "apartamentu" jak reklamują kokoszki, sama sprzątam :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

syf ruina i brud

mieszkamy w tej inwestycji. nikomu nie polecamy. brud, nie sprzatane, kwiaty powiedły i uschły. doprosic sie kogos o naprawe czegokolwiek - porażka. jak sprzedawali i pokazywali to wszystko bylo pięknie. podświetlona roślinnośc na korytarzach ( tylko do pokazania) lampki już się nigdy nie zaświeciły i niekt nie wie gdzie się to włacza. smród wilgoci od podmokłych terenów. ponidszczona podłoga w windzie. a do tego obsr*ne wszystkie trawniki do okoła od psów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masakra - NIE POLECAMY!!!

Kontakt z administracją osiedla to skandal. Zapach wilgoci na klatce schodowej na poziomie -1 i 0 SKANDAL. odpadające tynki na klatce schodowej od wilgoci - SKANDAL. Roślinność na klatce schodowej -SKANDAL. BRUD I NIESPRZĄTANY SYF - SKANDAL!!!!.
NIE POLECAMY NIKOMU> Ten obiekt tonie w wodach gruntowych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co mają z tym wspólnego PB Kokoszki.?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zanim mieszkańcy się ogarną, to deweloper musi jakiegoś administratora na tym posadzić. Zazwyczaj jest to "swój" administrator. Może o takiego chodzi autorce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sadowa

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (163 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry