Widok

Sala do gry w kosza

Poszukuję sali do gry w kosza w celu wynajęcia na grę 1 w tyg. we wtorki lub środy wieczorem, najlepiej takiej, na której wygodnie gra się 5 na 5. Czy ktoś może coś polecić?

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może dodam, że jeśli chodzi o dzielnice, to interesuje mnie Wrzeszcz lub ewentualnie Oliwa/Przymorze/Zaspa, jednak w niewielkiej odległości od SKM. Ktokolwiek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja gram na sali przy ul. Sobieskiego18, jest ona trochę mniejszych wymiarów, fajnie się tam gra 4 na 4, (dla studentów UG 60 zł/1,5 godz dla reszty 120- ale tak naprawdę nikt tego nie spr)- można wynająć np na jedną grę żeby wybadać sale
jest tez duuża sala na M. Reja 25 w Zespole Szkół Energetycznych , jesli dobrze pamietam 120 za godz ale sala jest b. duża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzięki za odpowiedź :) Niestety z tego co widzę, salka jest mocno w tygodniu obłożona przez studentów UG, którzy mają zajęcia do późnych godzin :\ Sprawdzę drugą salę podaną przez Ciebie. Czy ktoś jeszcze zna jakieś sprawdzone koszykarsko sale? ;)

Pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w 3-city mieszkam od niedawna i nie mam orientacji w salach, ale jakbyście potrzebowali do kogoś do składu, to ja się chętnie piszę
mack@hot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry