Widok

Sala w okolicach Kościerzyny poszukiwana!

Witam! Poszukujemy sali na ok. 80 gości, musi być też możliwy nocleg dla około 30-40 osób . Chodzi o okolice Kościerzyny, tak do 30 km. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie i propozycje, może wiecie gdzie wstąpić osobiście, bo np. nie ma strony internetowej a warto?? Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam ośrodek wczasowy Szarlota około 3km pod Kościerzyną. Sala jest chyba na max 120 osób, ale nie jestem pewna. Jest śliczna, no i widok na jezioro. Do dyspozycji gości są noclegi w hotelu, albo w domkach. Ja będę miała tam weselę na 85 osób w czerwcu 2009 więc potem mogę podać jakieś szczegóły, ale znam to miejsce dobrze bo spędzałam tam każde wakacje. Adres ich strony:http://www.szarlota.pl/
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, znamy to miejsce, rzeczywiście jest piękne, ale dużo osób z naszej rodziny już tam miały:/ chcielibyśmy coś nowego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Ośrodek Adler - Zgorzałe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja polecam gospodarstwo rychertow nie mam pojecia ile to jest km od koscierzyny ale warto.my mamy slub na 120 os i noclegi tez sa.a to ich stronka www.rychert.gdan.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GOŚCINIEC NAD SŁUPIĄ W TUCHLINIE K. SIERAKOWIC
058-681-61-74
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotel niedzwiadek we wdzydzach z 30km od koscierzyny
o.w kormoran w sycowej hucie 7km od koscierzyny

no i w kwietniu otwierają hotel bazuny w koscierzynie moze tam tez beda organizowac imprezy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha no i jeszcze w dziemianach-restauracja janta
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ośrodek worzałówka!łubiana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Szarlote! bylam tam na weselu- rewelacja, szaleństwo do białego rana :D:D a rano...relaks w SPA :):)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja "Pod Żurawiem"
83-312 Egiertowo 55 tel. (05 684-15-45
http://podzurawiem.kartuzy.info

Restauracje położona jest na trasie Kościerzyna - Żukowo. Sala na 130 osób.



PENSJONAT "U STOLEMA" OSTRZYCE (mój wybór, wesele w czerwcu)
83-314 Ostrzyce,
ul. Droga Kaszubska 8a
e-mail: ustolema1@wp.pl
http://ustolema.webpark.pl
KONTAKT:
tel. 058 684 18 77 fax 058 684 16 68



Centrum Wypoczynkowe Wiezyca

http://wiezyca.gda.pl/index_pl.html


Jejmoscina w Stężycy
http://jejmoscina.tp1.pl


image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam "Strzelnice", jedynie problem z noclegami, bo jest mniej niz oczekujesz, ale jedzonko pycha :) miał tam moj brat w sierpniu 2008 bede miała ja w sierpniu 2009...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez polecam Adlera ze Zgorzałego. Pieknie tam jest i osrodek odnowiony jest juz chyba prawie caly, wraz z domkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale fajna reklama:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZDECYDOWNIE NAJPIEKSZNIEJSZA SALA I NAJLEPSZA OBSŁUGA TO "SZARLOTA"!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam dom wczasowy Helena we Wdzydzach Kiszewskich, my tam mamy wesele w tym roku :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OWW Debrzyno super elegancka sala...10km od Kościerzyny... ja tam mam w tym roku:))
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie boisz sie ze bedzie dyskoteka pietro wyzej??


ja miałam miec w strzelnicy, ale niestety, nie wyszlo, ale to w sumie z niczyjej winy, po prostu beda tam dni koscierzyny i beda na terenie jakies imprezy i mi to nie pasuje, ze polowa miasta bedzie tam lazuc, poza tym byl problem z noclegami....

udało nam sie zarezerwowac termin w hotelu Bazuny - tam jest tak pieknie, ze musialam zamykac usta zeby siary nie robic ;)
troche sie martwie, ze miejsce nowe, w zasadzie nie sprawdzone, jednak po paru rozmowach z wlascicielami wierze, ze bedzie to moje wymarzone wysnione wesele :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, i jak się udało wesele? Też planuję zrobić imprezę w Bazunach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczcie też Wrota Kaszub w Starej Kiszewie. Smacznie, elegancko, pokoje na miejscu. Ale radzę jechać bo strona www nie oddaje uroku hotelu. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we wrotach kaszub byłam na imprezie firmowej, fakt jest tam ładnie, ale jedzenia STRASZNIE mało, pod koniec byłam glodna (nie tylko ja), zreszta słyszałam podobne opinie od wielu osob :( szkoda, ze urok miejcsa nie idzie w parze z jakościa usług....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz to wszystko zależy od szefa kuchni jak by właściciel wiedział że takie opinie krążą to pewnie by go zwolnił:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie tak, miejsce jest ładne, a nawet piekne, szkoda ze z tym jedzeniem u nich taka "kiszka"

a tak poza sala weselna, to pare razy w roku, szczegolnie latem, gdy jestesmy z narzeczonym niedaleko w Konarzynach korzystalismy z ich sauny i jaccuzi, tak jak sauna ok, to jaccuzi => nie musze mowic, ze leczyłam sie po tym 2 miesiace, pozniej dojrzałam, ze wokol wanny był kozuch brudu, a pani powiedziała przy rezerwacji, ze wymiena wode - chyba nie zdążyli, wole nie myslec co sie działo wczesniej, mam nadzieje, ze to sie wiecej nie powtórzy....

najgorsze to jest to, ze łatwo sobie zniszczyc opinie, a potem trzeba długo pracowac na to zaufanie... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale autor tematu nie pytał o jacuzzi ani saunę tylko o salę weselną.

Jedzenia jest tyle za ile się płaci. Jeśli firma zrobiła imprezę i jedzenia było za mało to nie wina lokalu tylko zbyt małego zamówienia. Taka jest moja opinia. Sądzę też, że gdybyśmy mieli możliwość bycia na kilku organizowanych tam imprezach to opinia byłaby bardziej obiektywna. Na podstawie jednego przyjęcia nie wystawiajmy im złej opinii. Ja mam tam wesele dopiero po wakacjach ale rozmów z właścicielką przeprowadziłam kilka. Ilość porcji na osobę jest decyzją pary młodej, ilość dań i ich zróżnicowanie też. Dlatego mój wniosek jest taki, że jeśli budżet mały to i jedzenia niewystarczająco. Co do samej kuchni to jako fanka dobrej smacznego jedzenia muszę przyznać że gotują przyzwoicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz, nie bede sie kłocic, bo to nie ma sensu, powiem ze bylam na 2 firmowych imprezach i weselu i dziwnym zbiegiem okolicznosci zawsze byl ten sam problem, ale na szczescie to nie moje zmartwienie.
"Jedzenia jest tyle za ile się płaci" - uwierz mi ze nie bylo przynajmniej podczas imprez firmowych limitów jesli chodzi o koszty...
Fakt jedzenie dobre, mi rowniez smakowało :)
po to to forum, aby pisac jakie sa spostrzezenia, abys Ty i inni wiedzieli na co zwracac uwage.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!

Mamy do odstąpienia salę weselną w Gdyni Kolibkach/Sopot Kamienny Potok (ośrodek Natura Tour). Termin 19.09.2009r. Ośrodek jest pięknie położony w lesie, jednocześnie znajduje się w centrum trójmiasta na styku Sopotu i Gdyni (w okolicy Adventure Park). Ceny przystępne, w ofercie również baza noclegowa w drewnianych, dobrze wyposażonych domkach. Do wyboru są dwie sale weselne, mniejsza do 70 osób, większa na ponad 100 osób.
Dodatkowo w ww. terminie mamy do odstąpienia zespół Tequilla.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
Rafał i Ala
tel. 0506 250552
tel. 0692 583150

ps. zrezygnowaliśmy z wesela na rzecz podróży poślubnej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzicie coraz częściej pojawiają się informacje o Wrotach Kaszub - jest pięknie ale z jedzeniem jest strasznie słabo;/ Właścicielka niech w końcu zobaczy opinie i przestanie tak żerować na klientach. Daj kobieto więcej jedzenia na imprezach a wyjdzie Ci to na dobre. Rozumiem, że trzeba zarobić ale coś kosztem czegoś...w końcu ludzie przestaną tam rezerwować imprezy i się skończy zabawa;/
Piękne miejsce ale z jedzeniem trzeba coś zrobić!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Stolema w Ostrzycach,na 80 osob,noclegi na 80os tez sa;)
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z wypowiedzią że "tylko nie PSS garczyn". Miałam mieć tam wesele ale naszczeście znalazłam coś innego, po samej rozmowie z szefem miałam juz dość, a później jeszcze opinie znajomych, o ich przekręta, więc lepiej było zrezygnowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Ja polecam Ośrodek Agroturystyczny '' ŻABI DWÓR ''w Ostrzycach piękne rejony,sala jest na 150 osób ,noclegi też są, Jedzenie wyśmienite, obsługa też super.Polecam tam wesele, sama miałam w pażdzierniku 2009r.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Planuję tam wesele, samo otoczenia i sala są na wielki plus. Jestem jednak bardzo ciekawy jak z jedzeniam, czy było dobre i czy było go wystarczająco dużo. Spotkałem sie z różnymi opiniami. Bardzo proszę o informację na ten temat, jeśli można 4melik@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gorąco "Dwór Bajbuza" leżący na trasie Kościerzyna - Starogard Gdański, oddalony od Kościerzyny ok. 25 km. Mam tam wesele w tym roku i z doświadczenia wiem jak wygladaja imprezy w tym lokalu. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo sympatyczna, klimat dworu magiczny, ceny przystępne! oceńcie sami: http://www.dworbajbuza.pl/index.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małe,stylowe wesele proponuję zrobić w Helenie we Wdzydzach.Duże imprezy w Niedźwiadku lub Szarlocie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także podpisuję sie pod tą opinia!
byłam tam na dwóch weselach i na każdym było super, sama też tam wyprawiam wesele :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piękna sala i wspaniała organizacja to polecam !!! Wpisz w gogle:planujemy wesele solano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie patrzcie na daty!!
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wolna sala w Sylcznie niedaleka Koscierzyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zajazd marzanna http://www.maxmedia.pl
784-49-69-69
605-851-006
Nowi właściciele Agnieszka i Marcin serdecznie zapraszają :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wesele w Dworku na Błotach w Załakowie na tej mniejszej sali. Jest to sala na maks. 120 osób. 40 osób raczej spokojnie tam przenocuje. Mają swoja stronkę, ale nie pamiętam dokładnie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły na sale weselne w okolicach Kościerzyny? Szczególnie chodzi mi o te, które nie mają swoich stron w internecie, może do jakiejś warto zajrzeć? Bardzo proszę o pomoc, planuję wesele za rok, a nic nie wpadło mi i narzeczonemu w oko do tej pory...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pod bocianami - garbowska huta - polecam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za propozycję, ale czy tam jest sala na wesele? Przejrzałam stronę i nie ma żadnej wzmianki o weselach.

Czy ktoś może polecić jeszcze jakąś salę w okolicach Kościerzyny? Tak na 120 osób. Za wymienione wcześniej dziękuję, wszystkie sprawdziłam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też absolutnie polecam organizację wesela w Grabowskiej Hucie:) I ufaj właścicielce - od razu wyczułam, że organizacja wesela to dla niej nie tylko biznes, ale i to jej pasja - i faktycznie zna się na rzeczy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Grabowskiej Hucie jest tak na max 100 osób, ogólnie jakieś 30 miejsc do spania, a włascicielka super kobietka, robi to co lubi i wkłada w to całe serce!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Hotel Niedzwiadek
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko Szarlota !!!! miałam tam swoje wesele we wrześniu 2011 roku jestem mega zadowolona ze wszystkiego, nie mam żadnych uwag. Dotego goście zachwyceni jedzeniem, obsługa itp. rewelacja, poprawiny w wiacie gilowej tez polecam. Jak byś miała jakieś pytania to dzwoń 505750756.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani z Szarloty dziękuję, do dziś nie dostałam od Was menu na następny rok - jeśli Wasz kucharz tak długo przebywa na zwolnieniu to nie wiem, jak się odbywają te wesela... Na szczęście salę już wybrałam. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaką salę wybrałaś.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam sali na około 140-160 osób w okolicy Kościerzyny.

Póki co znalazłem Szarlotę, Garczyn i Zajazd Leśny Dworek (Korne). Czy to są godne polecenia ośrodki?

Ktoś jeszcze może polecić coś "dużego"? Najlepiej z noclegiem, ale nie koniecznie, zawsze można gości dowieźć do hotelu jakiegoś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, w Kornem bawiliśmy się w mienionym tygodniu. I tak ogólne wrażenie jest pozytywne, było miło, jedzenie przyzwoite - takie typowe wiejskie wesele. Wesele miło wspominamy.
Jednak poprawiłabym pare rzeczy niektóre mniej ważne jak rozplanowanie czasowe podawanych potraw - troszkę za często- co godzinę, jak i dużo ważniejsze sprawy np. podawanie do stołu.
Jeśli chodzi o częstotliwość to było mniej więcej tak : 17.30 obiad, 19,30 kawa i ciasto. 20,30 kolacja< mięso i zimne zakąski>. 21,30 tort, 22,30 indyk/szynka, i 1,30 barszcz. Sami widzicie najpierw ciągle jedzenie a potem nic tylko zimne zakąski. Ja Tort podałabym z 30min później, Indyka tuż koło północy < zaleznie od oczepin>a barszcz ok 2,00 w nocy.
Obsługa : Panie miłe i uśmiechniete,ale bardziej powinny skupic sie aby podzielić między siebie konkretne stoły . Myślę,że każda z nich powinna mieć swój rewir, bo niestety goście siedzący przy wejściu do kuchni dostawali jedzonko jak stół, gdzie siedziała Para Młoda kończył jedzenie.
I jeszcze ciast - krótko mówiąc stały na stole jakieś 15 minut, nie wiem czy było za mało ciasta i temu gdy każdy nałożył sobie po kawałku zostały zabrane patery czy był jakis inny powód- dopytałabym waścicieli organizatorów - TO CHYBA NAJWIĘKSZY MINUS LOKALU.
Stoły ładnie przygotowane, ogólnie czysto i schludnie, toalety zadbane, ogród ogólnie dostępny z ławkami i stołami.
Moim zdanie po dopasowaniu menu i czasu podawania potraw do siebie i swoich gości sala godna uwagi i chyba dość tania tylko nie wiem czy zmieści sie tam 160 osób- nas było ok.75 osób.
Radzę dobrze się zastanowić i życzę wszystkiego dobrego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ośrodek Wypoczynkowy "Hotel Szarlota" dobre ceny piękna sala, ośrodek, widok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Leśny Dworek Korne 67 a !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok dzięki za info.

O innych tak dużych salach ktoś jeszcze słyszał? Elipsa w Stężycy np, albo inne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamiętam to bardzo ładna sala jest w Ostrzycach. Kolezanik mojej siostry miały tam weseal z tym,że ponad rok temu. ALE BYŁO SUPER.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

Mieliśmy wesele w Chmielnie w agroturystyce "U Chłopa". Mają teraz nową, przepiękną salę, bardzo przeszkoloną z pięknym widokiem na jezioro i zieleń (na 150 osób spokojnie). Rewelacja...

Byliśmy w czerwcu pierwszym weselem w nowej sali, sufit jeszcze nie był do końca wysuszony;) Ale warto było.

Noclegów mają około 90. http://www.uchlopa.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
np. Hotel Bazuny i wiele innych - tu jest lista:
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://meteor-turystyka.pl/noclegi,hotele,koscierzyna,60.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co się orientuje to hotel w garczynie ma dobrą opinię jeśli chodzi o wesela.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałem wręcz odwrotnie, że jedzenie słabe etc. Na tym forum przeczytałem też kilka komentarzy. Mnie osobiście zdziwiło, że w wakacje wesel nie robią (ok normalne, ośrodek wypoczynkowy w końcu), ale za to w wrześniu powinno być już obłożone. A tam wszystkie terminy były jeszcze wolne. Porównując to do innych sal i ich obłożenia to hmm trochę dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Ja i mój narzeczony będziemy mieć wesele w sali weselnej Elipsa w Stężycy. Niestety dopiero w czerwcu 2013 r., ale po wszystkim napiszę czy warto było.

Sala jest duża, nowa (chyba 2 lata ma) z parkietem do tańca i wystrojem, który nie razi oka. Właścicielka cierpliwie odpowiedziała na chyba 50 pytań, które sobie przygotowaliśmy. Umowę mamy już podpisaną. A jak będzie z obsługą przekonamy się na weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój brat miał tam w kwietniu wesele. Było super, wszystko na wysokim poziomie. Obsługa ok, pokoje również. Jeden minus to brak zasięgu na sali i bardzo śliska podłoga na sali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z tobą sala super wszystko na wysokim poziomie
Fajny klimat (+PARKIET)

Z
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś ma doświadczenia z Sosnówką w Zgorzałym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry