Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
z*******a solka wątek zamknięty z*******a solka
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2012

MIREK - opinia wątek zamknięty MIŁE SYMPAYCZNE PANIE. WŁAŚCICIELKA BARDZO FAJNA. ZACHWALAJĄ ŻE MAJĄ BARDZO...
~MIREK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 grudnia 2008

Jedyne ekskluzywne solarium to tylko Cancun... wątek zamknięty Jedyne ekskluzywne solarium to tylko Cancun... to solarium postawiło na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 października 2008

Solarium Cancun- rewelacyjne :) wątek zamknięty Polecam Solarium Cancun. Jest najlepsze w Trójmieście....
~Karina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 października 2008

Dla eleganckich kobiet. wątek zamknięty "CANCUN"to studio dla eleganckich kobiet.Bardzo miła i profesjonalna...
~Alicja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lipca 2008

CANCUN wątek zamknięty Bardzo dobre studio,super sprzęt i profesjonalna obsługa.POLECAM
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2008

extra solarium wątek zamknięty To solarium jest chyba najlepsze w trójmieście.Mogę polecić każdemu z ręką na...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

NR.1 wątek zamknięty POPROSTU REWELACJA SOLARIUM NA WYSOKIN POZIOMIE
~irek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

Super solarium ! wątek zamknięty Solarium z najwyższej półki.Ceny niskie bo użdzenia i lampy są nowe,więc...
~Adam
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

super solarium wątek zamknięty Opalam się od kilku tygodni w solarium "CANCUN".Jestem pod ogromnym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

EXCLUZYWNE SOLARIUM wątek zamknięty SUPER MOCNE LAMPY,SUPER SZYBKIE OPALANIE,SUPER EFEKT ŚRÓDZIEMNO MORSKIEJ...
~WERONIKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

cena llaall wątek zamknięty niskie ceny ponad 2 zlote to chyba jakia kpina lloll
~klaudia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 czerwca 2008

Karczoch - opinia wątek zamknięty Naprawdę polecam!! :)
~Karczoch
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

Profesjonalne solarium z klasą ! wątek zamknięty Relax,miła atmosfera,łóżka z najwyższej półki,doskonała jakość...
~Zadowolona:)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 maja 2008

JEDYNE W SWOIM RODZAJU wątek zamknięty w wielu solariach już bywałam ,ale w żadnym nie jest tak rewelacyjnie jak tam...
~JOANNA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 stycznia 2008

mlody - opinia wątek zamknięty wspanialy efekt opalania ,polecam,raz a porzadnie
~mlody
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 września 2007

Nie ma lepszego solarium od CANCUN ! ! ! wątek zamknięty Byłam w wielu solariach w trójmieście i nie tylko,ale takiego miejsca się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 lipca 2007

Dla mnie rewelacja!! GORĄCO POLECAM CANCUN !!! ceny są ok. wątek zamknięty Super klimat, lepszego do tej pory nie widziałem, za taka kase. Bardzo miłe...
~MATI
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 lipca 2007

GORĄCO POLECAM ! SŁONECZNE CANCUN ! wątek zamknięty opalam się w solarium CANCUN od jakiegoś czsu i muszę przyznać,że jest...
~SARA
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 lipca 2007

GORĄCO POLECAM!!!!! SOLARIUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA wątek zamknięty Po wielu wizytach w bardziej i mniej renomowanych znalazalam solarium ktore...
~Marlena
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

30

wątków

do góry